• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

Ben 3 haftalığına charı vericem fakat charı exp ptlerinde kasmanızı istiyorum.Charda Plus olduğu için ticket boşa gitmesin.Acaba kendiniz ptye sokuyormusnuz pt nolardan falan ?

Ortakla beraber verdik sonunda charı (turkumla) anında kasılmaya başlamış kimsenin aklında soru işareti olmasın güvenilirlik üst düzeydir :)

Son düzenleme:
ben yaptırcam ahmet abi ama telefon kapalı ve burdanda cevap alamadı bir bakarsanız...

Güzel hizmet ancak diger sitelere oranla oldukca pahalı
icon10.gif

diger sitelerin reklamlarını iyi yaptın teşekkürler
neye göre pahalı olduğunuda açıkla bari kafana göre pahalı yazman olayı farklı yerlere götürür.
1. bu işe başladığımda benden başka kimse yoktu diyebilirim.
2. 3 yıldır bu konu burada ve ben 3 yıldır bu işi burada hakkıyla yapmaya çalışıyorum.
3. kimsenin hakkını yemedim aksini söyleyen varsa buyursun. (ispatlı şekilde)
4. ucuz siteler dedikleriniz benimle başka türlü rekabet edemedikleri için fiyatları düşürüyorlar. yoksa başka türlü bu işi yapamazlar.
bunlar ve konudaki yorumlar yeterli sanırım..

diger sitelerin reklamlarını iyi yaptın teşekkürler
neye göre pahalı olduğunuda açıkla bari kafana göre pahalı yazman olayı farklı yerlere götürür.
1. bu işe başladığımda benden başka kimse yoktu diyebilirim.
2. 3 yıldır bu konu burada ve ben 3 yıldır bu işi burada hakkıyla yapmaya çalışıyorum.
3. kimsenin hakkını yemedim aksini söyleyen varsa buyursun. (ispatlı şekilde)
4. ucuz siteler dedikleriniz benimle başka türlü rekabet edemedikleri için fiyatları düşürüyorlar. yoksa başka türlü bu işi yapamazlar.
bunlar ve konudaki yorumlar yeterli sanırım..

evet kesinlikle öyle maxigame garantisini kimse veremez kolay kolay . Maxigame <3

Ahmed abi'ye en az 5 kez charımı verdim , güvenilmeyecek kişilere vereceğinize bu paraya verin , hem o der size 1 hafta gerekirse level atlaması için 2 gün daha kasar ahmed abi candır can.

Geri