• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

ahmed abi bende bu hizmetten yararlanmak istiyorum da şimdi ben para biriktirecem.. 1-1.5 hafta sonra toplamış olcam. sorum olcak çok fazla müşteriniz var ve sıra var mı :D yani parayı verdik pt filan ayarlandı direk o saat o dakikada başlıyor mu hzmet yoksa bilgisayarların max. açacağı çar sayısı doldu ve 1 çar süresi bitene kadar bekliycez mi :):) bu konuda kafamda soru işaretleri var....

ahmed abi bende bu hizmetten yararlanmak istiyorum da şimdi ben para biriktirecem.. 1-1.5 hafta sonra toplamış olcam. sorum olcak çok fazla müşteriniz var ve sıra var mı :D yani parayı verdik pt filan ayarlandı direk o saat o dakikada başlıyor mu hzmet yoksa bilgisayarların max. açacağı çar sayısı doldu ve 1 çar süresi bitene kadar bekliycez mi :):) bu konuda kafamda soru işaretleri var....

Emin ol tahmin edemediğin kadar çar açma kapasitesi olan pc'leri var ahmed abimin o yönden sorun olmaz :)

şimdi bot parasını ahmet abinin hesabına yatırcaz da premium parasını da ahmet abinin hesaba yatırsak olur mu ?

Süper iş yapıyosunuzda bide şu msn'den cevap yazma işini hızlandırsanız tam süper olcak :D

Ücreti yatırdım msn e bakarsanız sevinirim. yarın yola cıkıyorum nete giremicem bugun halledelım

ahmet bey msn adresinizi ekledim ama hir bir yanıt yok msn adresine bakarsanız konuşalım.

Merhaba ABi Msn EKliyicem Eve gelince Çar Şuan 87 Lv Blade Den Glaive BUildine Dönüyorum ÖLe Çevirme Ve aynı Anda Kasma Şansınız Varmı?

süperbi konu charım kastıemayı düşnüyorum:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis

Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır çar 7/24 botting de on numara kasılıyor ve çok ilgili şiddetle tavsiye ediyorum

76lvl çarı size versem yani bu servise rome serverindeyim hangi moblarda kasıcaksınız ve kaç lvl çar ile kasıcaksınız.
sorularıma cvp verirseniz menmun olurum.
Kardeşim bu cRaYz_NuK3r Romedeki demi? bnm oyuna başladıgım ilk chardı bu charı ben açtım:d vay be heygidi günler hey:d ne chardı:D 70 e kadar felan kastım:d 7 yıl önce iln açtıgım chardı:d

Olympus serverinde taxi ile lv atlatıyor musunuz Jangan Cavede .

Geri