• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

Abi msnni aç hemen hemennnnnnnnnnnn

Abi Çook Acil Bot service Lazm bugün patchden sonra lütfen msn aç lütfen guildden atılacam abi eğer bu hafta kasamassam 7/24 para hazır ama msn aç lütfen

slm ben 1 hafta girecem msn ekliyorum yarin acik olurum msn tekno2 basliyo yarin 10,30 acik olurum cvp verir svinirim bu saatte rahatsiz ettigim için kusura bakmayin

kardeş ben çarımı vericm buraya fkt bu iş nasıl olyr bir anlatırmsn biz çarmızn ıdve pw sinin veriorz sen ordn mı kasıosn bi yrdmcı olrsn sevinrm

ahmet abinın msn si sürekli açık arkadaslar siz yazın o müsait olunca bakar ama işiniz acele ise cepten ulaşın

ahmed abi okul acılınca sana verecem charı ama bu yeni bot yakalayıcı icin ne gibi bi cözüm buldunuz?

Benim 37 lw charim var bu hizmetten yararlansam yanlismi yaparim babam pc sakladi net cafe izin yok. Dusuk lw de kastirsam nasil olur?

Ediyor ben pazar günü verdim daha charı çok memnunuz :D

çar karşılıgında yaparmısın 82lvl640k spli pre petli blader vericem karşılıgında 76lvl+500k spli çar istiyorum yaparmısın?

Geri