• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

Ahmed abi eleman istermisin yakında şirket falanda kurarsın sen sekreterin olayammı?:ko

Ahmed abi 7/24 bot servisi, powerlevel, sp farm derken işi ciddi anlamda büyüttün. Ellerin dert görmesin hayırlı işler bol kazançlar. :)

Şu an para biriktiriyorum tamamlıym charı bir vercem pir vercem size :D

Yazın bende 1 aylığına charı vermeyi düşünüyorum :) Bu arada Ahmed abi eğer charı verdiğimde diyelim pre alıcam . Prenin parasını da hesabınıza yatırdığımda sizin preyi çekme şansınız var mı ? :)

Charda Sorun'lar Olduğuna Rağmen Kasmayı Kabul Edip Çıkan Sorunlara,içtenlikle Yardım Ettiniz Hizmetinizden memnun kaldığımı,mutlulukla belirtiyorum.Anlayışınız İçin Tekrar Tekrar Teşekkür Ediyorum..

Tüm Arkadaşlara Önerim Eğer Hakikaten Aklınızda Şüphe Varsa Bence Yersizdir..

Silkroadmax Yönetimi Ve Ahmed Kemal Kardeşime Teşekkürlerimi tekrar tekrar belirtiyorum..

tebrikler başarılarınızın devamını dileriz iyi bir sistem

Ben şu aralar pcyi açamadığım için bu hizmete girmek istiyorum.Hemde acill !! Çünkü planımda Pre PLUS basıp evde botla kasmak vardı ama saoulsun pederciğim 7/24 bilgisayarın açık kalcağını duyunca modemimi parçalyıverdi :D Ve işin kötü yanıda çokta Pre PLUS u basmış olmam ve zamanın giderek daralması... Daha da kötüsü ben ilk olarak ne yapacağımı bilmiyorum sonra ne yapacağımı bilmiyorum yani tamamen ''Ne yapacağımı bilmiyorum !!! '' acilen Ahmed abi bi bakıver hemen cevap yazıver int cafedeim çünkü...

Ben şu aralar pcyi açamadığım için bu hizmete girmek istiyorum.Hemde acill !! Çünkü planımda Pre PLUS basıp evde botla kasmak vardı ama saoulsun pederciğim 7/24 bilgisayarın açık kalcağını duyunca modemimi parçalyıverdi :D Ve işin kötü yanıda çokta Pre PLUS u basmış olmam ve zamanın giderek daralması... Daha da kötüsü ben ilk olarak ne yapacağımı bilmiyorum sonra ne yapacağımı bilmiyorum yani tamamen ''Ne yapacağımı bilmiyorum !!! '' acilen Ahmed abi bi bakıver hemen cevap yazıver int cafedeim çünkü...

Msn adresimi ekle kac haftalık vericeksen karar ver gerisini ben hallederim.

Geri