• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

Şuana Kadar Gördüğüm En Sıcak Kanlı En İyi Hizmet Veren ve verilen parayı hak eden abilerimizden biridir...

Teşekkürler Ahmet Abi

ArkadasLar guzel bir hizmet bu hizmete katılan arkadaslar bilgi verebilirmi kac gunde kac level atladı prelimiydi degilmiydi yardımcı olursanız sevinirim sonuc iyi ise bende katılmayı dusunuyorum.

ArkadasLar guzel bir hizmet bu hizmete katılan arkadaslar bilgi verebilirmi kac gunde kac level atladı prelimiydi degilmiydi yardımcı olursanız sevinirim sonuc iyi ise bende katılmayı dusunuyorum.
Slm arkadasim...
ben charimi 2 aydir ahmed abiye veriyorum char 70-80 arasi preliyken günde rahat 1 lvl atliyordu bazi günler 2 level bile gelebilir seviyeye geliyordu...
charinin skiller güsel ve itemleri iyi ise güsel bir sekilde kasarsin...
ahmed abi olmasaydi benim char zor 94 olurdu :)
charimi ucuz diye baska bir adama vermistim 1 ay kasilsin diye 1 ayda 2 lvl zor aldi siz düsünün artik...

arkadaşım ben bu hizmetten bayadır faydalanıyorum ve oldukca menunum kaç gunde kaç lvl atladı o belllı olmuyor snın charın durumuna gore bellı oluyo ama sunu bıl en ust kalitede 7/24 botting hizmeti alıcandan emin olabilirsin ve menun kalıcanı adım gibi eminimdir.sounuc ise gercekten 7/24 olduğu ve charın en iyi şartlarda kasılcanı soyleyebilirim inş yardımcı olmusumdur.

İyi günler bn bu işi yaptırmak istiyorm msnden ulaşmak için şuan ekledim ve Çevrimdışı görünüorsunz. . .

ahmed abi bir çok çarda curst hert toplamışsındır ortalama 1 günde ne kadar topluyorlar

Geri