• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

Ahmed abi benim char(MiSKiN) inventory dolmuş bi bakar mısın? bu pcde msn yok onun için buraya yazıyorum.

gerekli parayı sağlasam ve premium alsam 7/24 taxilere girebilirmisiniz:) çarın itemleri kötüde kendisi kasamaz.İtem dizemiyorum ilgilenemediğim için wiz çar

yok malesef onu yapmıyorum sadece charınızın botla kasilmasini sagliiyorum o kadar
ya benim 100 level karakterim var onunla kasıyorum şu an ama 7/24 bırakmam lazım şöyle birşey mümkünmü.Kasılacak çara pre alsam diğer çarla onu kassanız ama diğer çara pre alamam.öylede olmazsa her sabah girmeye çalışacam:)

ben msn i ekldeim 1hafta önce hic acıq degil siz eklermisiniz bide benim char 2 kere ban yedi 7 gün we 14 gün ban yedi bi daha yemez dimi sizin botla ?
msn: canba_06@hot

ben msn i ekldeim 1hafta önce hic acıq degil siz eklermisiniz bide benim char 2 kere ban yedi 7 gün we 14 gün ban yedi bi daha yemez dimi sizin botla ?
msn: canba_06@hot

yanlis eklemissin heralde :S i n f o @ s i l k r r o a d m a s t e r . com boşlukları kaldır tekrar ekle

Pardon Ahmed Abi ben 1 haftadır bir char takip ediyorum.Charın adı Marginal mıydı neydi.Birkaç sorum olacaktıda.O char size kaç haftalığına verildi verildiğinde kaç lvldi vede preminumu falan varmıdı? bunları cevaplarsanız sevinirim maşallah char bayaa gizel lvl atlıyorda.

Pardon Ahmed Abi ben 1 haftadır bir char takip ediyorum.Charın adı Marginal mıydı neydi.Birkaç sorum olacaktıda.O char size kaç haftalığına verildi verildiğinde kaç lvldi vede preminumu falan varmıdı? bunları cevaplarsanız sevinirim maşallah char bayaa gizel lvl atlıyorda.

0dan basladim 1 ay bronz pre 2 haftadirda plusli 1,5 ay oldu surekli 4 gap var..

Private Serverdede Başlasanız Bence Çok İyi Paralar Kazanabilirsiniz :)

İlk Charımı Ben Veririm Kasilmasi İçin

Geri