• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

bende bu servisle kastırdım çarımı şuaralar pvp yapıyorum parayı toplayınca 100e kastırıcam direk herşekilde güvenebilirsiniz ahmed abiye

bu arada ben berk nightın sahibi .

Ahmed Abi yle 2.Haftaya Başladık 100E Kadar Devm 2 Haftam Kaldı Uzatacam İnş. 4EveR AhmeD AbeY

çarlarımızın hangi LVL moblarda kasılcağını siz belirliyorsunuz galiba ?

verdiğiniz hizmetten dolayı teşşekür ederim char 2 gunden beri sizde ve super durum da kazancınızı %100 hak ediyorsunuz sağol ahmet abi:D

s.a ahmet abi yha bn yatırırken form doludrun dedi havale yaparken nası olcak o yada bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

benim 53 lwl xbow/bard charım war hic skilleri wermeden 1 hafta boyunca kaç olur sizce 1 haftalık alcam ben presi war malazgirt

ahmed abi sana nasıl ulasacam msnden cvp vermiyonuz senle konuşmam lazım ama nasıl olacak

Geri