• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

şuan charımı kastırıyorum ahmed abiye gercekten cok guzel bir hızmet sunuyor arkadaslar 15 lıraya 1 hafta sureklı charınız kasılıyor daha ne ısterkı bı player ?? !! :drunks

Ben smdi cumartesi günü size para yatırıcamda sizin kasma paranızdan haric 150 silk de attıracağım.Toplam hepsinin parasını size yatırsam siz 150 silk ve premium alırmısınız ? kasmaya preyle beraber başlasa ?

Ben smdi cumartesi günü size para yatırıcamda sizin kasma paranızdan haric 150 silk de attıracağım.Toplam hepsinin parasını size yatırsam siz 150 silk ve premium alırmısınız ? kasmaya preyle beraber başlasa ?

silk ucretini ümitin hesabına yatırın ben onla hallederim..

Private Serverdede Başlasanız Bence Çok İyi Paralar Kazanabilirsiniz :)

İlk Charımı Ben Veririm Kasilmasi İçin

private serverlarda doğru düzgün bi bot mu var :)

private serverların ne zaman açık ne zaman kapanacağı beLLi olmuo sürelerin ayarlanmasında zorluk yaşanır bence private serverlarda olmaması daha iyi :)

abi bende şuan para'mı toparlamaya çalışıyorum ilk işim hemen katılcam bnde iyi Günler herkeze

Peki Sbot Clientless çalışmıyor Bu hizmet devam ediyormu hala ?

Onca carı nasıl kasıyosun :S

Peki sbpt kılentes çalışmıyor Bu hizmet devam ediyormu hala ?
Ne Demek istedin ? Anlamayanlara Tercüme Edeyim :
Cevap : Evet Devam Ediyor , Cünkü Ahmed Abi Charları Clientless degil normal şekilde kasıyor ;)

Ne Demek istedin ? Anlamayanlara Tercüme Edeyim :
Cevap : Evet Devam Ediyor , Cünkü Ahmed Abi Charları Clientless degil normal şekilde kasıyor ;)

Vaybe çok saçma bişi yazmışım şimdi fark ettim :D

Ahmet abi fiyatlar halen aynı mı ? birde bu arada dielim char 1 hafta banlandı ne olacak o zmn ?

birde diyelim kasılırken pot parası bitti bizde m çekmeye karar verdik jangan atçıya gidip stall kurabilir misin ahmet abi ??

Ahmet abi fiyatlar halen aynı mı ? birde bu arada dielim char 1 hafta banlandı ne olacak o zmn ?

birde diyelim kasılırken pot parası bitti bizde m çekmeye karar verdik jangan atçıya gidip stall kurabilir misin ahmet abi ??

bugune kadar cok sukur kimse bloke olmadi masallah diyim nazar değmesin :d
evet gold biterse ümit'ten (deepblue) aldiginiz goldlari gidip janganda stall acip aliyorum yada sizin isteğiniz dogrultusunda dusen itemleri satiyorum..

tmm teşekkürler ahmet abi allahın izniyle bu ay plus + peti canlandırıp vericem sana :)

Geri