• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

Ahmed abi çok memnunum çok güzel ilgileniyor imzamdaki char onun sayesinde kasılıyor teşekkürler Ahmed abi :)

ben de yazın charı emanet etmeyi düşünüyorum. :)

güvenilir olduguna yorumlardan şüphe yok..;)

ama , son zamanlarda gm'ler bot kullananları (silk alsa bile) 1hafta fln banlıyabiliyorlar...

ben de bu hizmetten yararlanırken , 1hafta ban yersem..süreyi durduruyor musunuz ? bunu merak ediyorum.:fky: pre fln alınca , 2hafta full bot kasınca banlanma riskim yoksa yazın kesin alırım. :) (banlanma riski elbette vardır ama %5-10 gibi bişeyse , ben de bu hizmetten yararlanırım...)

yoksa yazın 70 olamıcam :D (ya da bayağı uzun sürcek...)

ahmed bey bende karakterimi sizin elinize teslim etmek istiyorum yanlız guven konusunda biraz dertliyim karakterlerin ssleri fln var ama genede bana sağlam bir guvence verebilirmisiniz?

ahmed bey bende karakterimi sizin elinize teslim etmek istiyorum yanlız guven konusunda biraz dertliyim karakterlerin ssleri fln var ama genede bana sağlam bir guvence verebilirmisiniz?

Karakteriniz 100lvl full sos som falanmı ? yani diger arkadaslarin charlarindan nesi fazla merak ettim..
Konuda guven konusunda gerekli tum bilgiler mevcut yeterli değilse kusura bakmayın..

o kadar insan veriyor çarını bu servise ve bende veriyorum ahmet %100 güvenilirdir güvenilir olmasa yaklaşık 1 senedir böle bir uygulama yapmazdı. eğer çarını hızlı lvl ve sp kasmak istiyorsan ahmet in servisine %100 güvebilirsin...

Cleric 70ta bir çarım var 95 lvl, botting sistemine vermeyi düşünüyorumda pre plus ile 95wiz 70Cleric 1 ay sonunda aşağı yukarı nerelere gelir... Clericte res+recovery açık, Hp13k(presiz), Cavede 92-93lerde(West Snake Cave-Do) rahat kasıyorum..

hayırlı olsun abi plvl yıde en ıyı ust duzey de halledecegınden emınım 7/24 botting gibi

Malazgirtte 2 chara basladik 1m sp 90tl
5. gunun sonunda suanda 150k spleri oldu her ay ortalama 4 chara sp kasicam..

Geri