• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

Ben charı vereceğim ama ID ve PW yi kime verecem nasıl yapacam bilmiyorum. Ümit abiyle konuşupdamı yapacaz yoksa ahmetkemal sizinlemi nasıl yapacaz biraz anlatırsanız çok iyi olur.

ee simdi biz charı vercez soyulmuycana dair garantiniz varmı yada veren varmı arkadaslar?

ee simdi biz charı vercez soyulmuycana dair garantiniz varmı yada veren varmı arkadaslar?

kafanmı güzel senin ya :D Yeni üyelik açıp açıp konuyu kirletmeyin AHMED KEMAL kendini kanıtlamıştır bu sitede merak edilcek birşey yok. Ayrıca msnde fiyat ne kadar? Gibi sorular sormak yerine zaman kazanıp ben parayı yatırdım başlayabiliriz gibi şeyler sorarsanız daha cabuk cevap alır powerleveliniz yada 7/24 botting sisteminiz başlar.

KPSS yuzunden bu ara pek pc basında duramıyorum msnim surekli acık ama arada nedense kapalı gozukuyomus.

Geri