• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

T-Shirt Tasarlayabilicek arkadaş aranıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan EnesKlck
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

EnesKlck

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 May 2016
Puanı
0
Guild için t-shirt bastırmayı düşünüyorum fakat hangi firmaya mesaj attıysam bana baskı yapabilicek formatta
atmamı söylediler yardımcı olabilicek bir arkadaş varmıdır şimdiden teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Güncel.

Guild amblemi cok kücük olur,buyudukce pikseli bozulur,piksel bozulursa baski kötü cikar bu böyle bir denklemdir.

Bunu ancak profosyonel grafikere gidip amblemin aynisini bastan cizdiriceksin,grafikerde ona 3-5 gununu ayiricak,dunya para istiyicek astari yuzunu gecicek, bu yuzden senden ebati buyuk istiyorlar.

Guild amblemi cok kücük olur,buyudukce pikseli bozulur,piksel bozulursa baski kötü cikar bu böyle bir denklemdir.

Bunu ancak profosyonel grafikere gidip amblemin aynisini bastan cizdiriceksin,grafikerde ona 3-5 gununu ayiricak,dunya para istiyicek astari yuzunu gecicek, bu yuzden senden ebati buyuk istiyorlar.
öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim benim sorunum örnek veriyorum bu resmi baskı formatına getirmek benden bunun basılıcak formatta olmasını istiyorlar ve benim bunu yapıcak yeterince bilgim yok konu güncel yardımcı olucak biri çıkarsa sevinirim
7vyZj5.jpg

Boyle bir şablon varmi,logo gibi birsey sizin yaptiginiz ? Yoksa siz bunu yapicak biri mi ariyorsunuz

bunu t-shirt baskı yapan yabancı bir sitede yaptım bunun aynısı olur buna yakın olur bu tarz baskıya hazır formatta yapabilicek birini arıyorum

Beyaz t-shirt üzerine sadece logo şeklinde birşey mi yaptırmak istiyorsun sen tam olarak?

kardeşim ben yönlendirebilirim seni yakın arkadaşım instagramda tshirt baskı yapan bir sayfası var o yapıyor

Geri