• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Modeliniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Samsung Galaxy S4 ( Artislik yapalım biraz xD )

samsung-galaxy-s4-i9500-white.jpg

Vay vay vay vay hayırlı olsun abi xD

Birşeye yaramaz hayatta para vermem telefona açıp konuşmaktan başka bişeye yaramaz benim gözümde isterse alanı uzaya göndersin o kadar para vermem ben karşı tarafı karşı taraf beni duysun yeter :D Boşa masraaaaaf

Eşek ne anlar hoşaftan :D

Arkadaş daha sözü bilmiyorsun :D

Eşşek hoşlaftan ne anlar o lafın doğrusu hoşaf değil ne alaka hoşafla :D

Doğrusunu biliyorum elbette ama, Hababam Sınıfında kullanıldığı gibi kullanmak istedim. Eşeklik etme Seymen. Luzumsuz oyunlara bir sürü para veriyorsun geliyorsun telefona laf ediyorasun, bak keserim çünkü ha :D

Doğrusunu biliyorum elbette ama, Hababam Sınıfında kullanıldığı gibi kullanmak istedim. Eşeklik etme Seymen. Luzumsuz oyunlara bir sürü para veriyorsun geliyorsun telefona laf ediyorasun, bak keserim çünkü ha :D
Oyuna para verilir arkadaş :D
Telefon hakkındaki tek düşüncem ümit abi buyur ;

öhöm abi o oyunlara tek para veren seymen değil yalnız kahraman abi ben falanda varız :pro

Bende vericem o oyuna abi öyle deme lütfen :eat:

öhöm abi o oyunlara tek para veren seymen değil yalnız kahraman abi ben falanda varız :pro

Kahraman belki hatayında ilk defa oyuna para vermiştir, ama Seymen her gördüğü oyuna para yatırıyor. Yaptığı resmen.... neyse ağzımı bozmayım :D Bu arada senin de ondan pek bir farkın yok Kaya... Adamı hasta etmeyin ikinizi de kulaklarınızdan duvara çivilerim ha :D

Öncelikle Hayırlı olsun.. :)
Arkadaşda koyu grisi vardı daha asil duruyordu sizi şahıs olarak tanımıyorum ama ciddiyete önem veren birine benziyorsunuz benim fikrimce Gri si daha güzel olabilirdi sizin için.

Beyaz daha çok hoşuma gitti bilemiyorum sebebini... siyah biraz boğuyor :)

Kahraman belki hatayında ilk defa oyuna para vermiştir, ama Seymen her gördüğü oyuna para yatırıyor. Yaptığı resmen.... neyse ağzımı bozmayım :D Bu arada senin de ondan pek bir farkın yok Kaya... Adamı hasta etmeyin ikinizi de kulaklarınızdan duvara çivilerim ha :D
O ...'ları skype'den yaz merak ettim.
Oyuna değer verirsem, oyun güzelse, sarıyorsa her türlü para yatırırım ben. Gerek silkroad olsun, gerek başka oyun olsun farketmez. Ama hiçbir zaman ilerde değersiz olacak bir telefona 1600 TL vermem. :D Ayrıca hiçbir oyuna 1600 TL yatırmamışımdır. Belki 1-2 tanesine onlarda Silkroad ve Wolfteam'dır kesin değil tabi :D

Son düzenleme:
O ...'ları skype'den yaz merak ettim.
Oyuna değer verirsem, oyun güzelse, sarıyorsa her türlü para yatırırım ben. Gerek silkroad olsun, gerek başka oyun olsun farketmez. Ama hiçbir zaman ilerde değersiz olacak bir telefona 1600 bin vermem :D

He Seymen he, oyunlar değerli, teknoloji harikası telefon değersiz. Sen de haklısın. Ben dışarı çıktığımda bilgisayar ihtiyacı duymuyorum çünkü herşeyimi bu telefondan gerçekleştirebiliyorum her yerde... Sana göre gerekesiz olabilir ama benim için çok önemli bir cihaz. Ben de senin aksine hayatta bir oyuna o kadar para vermem.

Free MMO adı altında bizi sömüren oyunlara sürekli para vermektense böyle oyunlara 1defa para verip sürekli oynamak daha mantıklı :D

oyun parayı hak ediyorsa verilir abi bu durumda bpye para verenlerde bizim duruma düşüyor :pro

ne cevap vereceksin seymende bende merakla bekliyoruz :D

He Seymen he, oyunlar değerli, teknoloji harikası telefon değersiz. Sen de haklısın. Ben dışarı çıktığımda bilgisayar ihtiyacı duymuyorum çünkü herşeyimi bu telefondan gerçekleştirebiliyorum her yerde... Sana göre gerekesiz olabilir ama benim için çok önemli bir cihaz. Ben de senin aksine hayatta bir oyuna o kadar para vermem.
Anlayışlar farklı. Teknoloji harikası diyosunda 2 sene sonra o teknoloji harikası telefon ne olacak bide onu düşün :D Ulan arkadaş 10 sene öncesine kadar ahizeli telefon kullanıyoduk. Öyle düşün :D Teknoloji geliştikçe o aldığınız telefonlar değer kaybedecek ama oyunlar eskimez anca yenisi çıkarsa yenisini alırım 60 euro birşey ama telefon 1-2 sene sonra o telefonun modası geçince S255 çıktı deyip ona para vericeksin abi :D Gerek yok al bi dandik telefon takıl hayatına bak internete ne gerek var bilgisayarın var işte. Hay ben bu Graham Bell'in varya :D

Free MMO adı altında bizi sömüren oyunlara sürekli para vermektense böyle oyunlara 1defa para verip sürekli oynamak daha mantıklı :D

oyun parayı hak ediyorsa verilir abi bu durumda bpye para verenlerde bizim duruma düşüyor :pro

ne cevap vereceksin seymende bende merakla bekliyoruz :D

Şimdi cevap vereceğim ama asıl anlatmak istediğimi anlamadığınız için kıvırdığımı düşüneceksiniz. Yine de cevap veriyorum. 1 oyun hoşunuza gider para yatırırsınız hadi 2 veya 3 oyun da neyse... Ama Seymen her gördüğü oyuna para yatırıyor, yıllardan beridir Seymen'in bütün siparişleri ile tek tek bizzat ben ilgilendim, neler aldı neler almadı hepsini çok iyi biliyorum, bence çok abartıya kaçıyor.

Bir çok oyunu da benden almasına karşın yani bana para kazandırmasına karşın böyle davranmasını doğru bulmuyorum, keşke biraz daha ölçülü davranabilse de ben de para kazanmasam hiç sorun değil ;)

Anlayışlar farklı. Teknoloji harikası diyosunda 2 sene sonra o teknoloji harikası telefon ne olacak bide onu düşün :D Ulan arkadaş 10 sene öncesine kadar ahizeli telefon kullanıyoduk. Öyle düşün :D Teknoloji geliştikçe o aldığınız telefonlar değer kaybedecek ama oyunlar eskimez anca yenisi çıkarsa yenisini alırım 60 euro birşey ama telefon 1-2 sene sonra o telefonun modası geçince S255 çıktı deyip ona para vericeksin abi :D Gerek yok al bi dandik telefon takıl hayatına bak internete ne gerek var bilgisayarın var işte. Hay ben bu Graham Bell'in varya :D

Her sene sıfırdan bir telefon almıyorum ben, geçen seneki telefonu sattım üzerine biraz koyup en son teknolojiye ulaştım. Şimdi bu telefon en az 1 veya 2 sene beni idare eder ondan sonra yine bunu satar üzerine biraz para koyar başka bir telefon alırım.

S3'ü 1400 TL ye aldım 1100 TL ye sattım üstelik 1 sene kullandım, 300 TL aşağısına sattım yani. Üzerine 500 TL koyup S4 Aldım ve sadece 500 TL karşılığında beni en az 2 sene idare edebilecek en son teknoloji bir cihaza sahip oldum. Bir anda çok para gibi görünebilir ama uzun vadede düşünüldüğünde gerçekten büyütülmeyecek bir rakam.

Şimdi cevap vereceğim ama asıl anlatmak istediğimi anlamadığınız için kıvırdığımı düşüneceksiniz. Yine de cevap veriyorum. 1 oyun hoşunuza gider para yatırırsınız hadi 2 veya 3 oyun da neyse... Ama Seymen her gördüğü oyuna para yatırıyor, yıllardan beridir Seymenin bütün siparişleri ile tek tek bizzat ben ilgilendim neler aldı neler almadı hepsini çok iyi biliyorum, bence çok abartıya kaçıyor.

Bir çok oyunu da benden almasına karşın yani bana para kazandırmasına karşın böyle davranmasını doğru bulmuyorum, keşke biraz daha ölçülü davranabilse de ben de para kazanmasam hiç sorun değil ;)

Her sene sıfırdan bir telefon almıyorum ben, geçen seneki telefonu sattım üzerine biraz koyup en son teknolojiye ulaştım. Şimdi bu telefon en az 1 veya 2 sene beni idare eder ondan sonra yine bunu satar üzerine biraz para koyar başka bir telefon alırım.

S3'ü 1400 TL ye aldım 1100 TL ye sattım üstelik 1 sene kullandım, 300 TL aşağısına sattım yani. Üzerine 500 TL koyup S4 Aldım ve sadece 500 TL karşılığında beni en az 2 sene idare edebilecek en son teknoloji bir cihaza sahip oldum. Bir anda çok para gibi görünebilir ama uzun vadede düşündüğünde gerçekten büyütlmeyecek bir rakam.

Abi tabiki telefona kötü demiyorum ama parayı çok abartılı buluyorum sonuçta cepte duran bir alet bu.
Ha bide ben ne zaman para harcadım ya millete yanlış tanıtma beni :) Ben para harcamam, oyunlarada fazla para yatırmam.

Abi tabiki telefona kötü demiyorum ama parayı çok abartılı buluyorum sonuçta cepte duran bir alet bu.
Ha bide ben ne zaman para harcadım ya millete yanlış tanıtma beni :) Ben para harcamam, oyunlarada fazla para yatırmam.

Bunu bp hack a 30 lira veren biri söyledi dimi :D

Benim cebimde durmuyor arkadaş... Benim işim bilgisayar ve internetle, dışarda bir işim olduğunda ve dışarı çıktığımda herşey birbirine giriyor 1-2 saat pc başında olmayınca. Pc kadar rahat olmasa da önemli işlerimi dışardayken bu telefon sayesinde yapabiliyorum, benim için büyük bir önemi var, sizin için olmayabilir. Sadece sms ve konuşma için kullansaydım emin olun 3310 bile yeterdi bana fazlasını istemezdim.

Benim cebimde durmuyor arkadaş... Benim işim bilgisayar ve internetle, dışarda bir işim olduğunda ve dışarı çıktığımda herşey birbirine giriyor 1-2 saat pc başında olmayınca. Pc kadar rahat olmasa da önemli işlerimi dışardayken bu telefon sayesinde yapabiliyorum, benim için büyük bir önemi var, sizin için olmayabilir. Sadece sms ve konuşma için kullansaydım emin olun 3310 bile yeterdi bana fazlasını istemezdim.
3310'danda internete girilir yakında ulan telefonu bulan herif şimdi yaşasa ne düşünürdü acaba şimdiki telefon denen şeyle aynı isme sahip olmaları ne garip :D
Sende ne çabuk sinirleniyosun abi ya :D

Geri