• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Modeliniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
nokia-c5-03-1.jpg

Gel de eşek deme ya... 3310 da internete giriyor diyor ya :D neyse, ben seni kendi haline bırakıyorum, git bf3 oyna ezik seni :D

Şimdi cevap vereceğim ama asıl anlatmak istediğimi anlamadığınız için kıvırdığımı düşüneceksiniz. Yine de cevap veriyorum. 1 oyun hoşunuza gider para yatırırsınız hadi 2 veya 3 oyun da neyse... Ama Seymen her gördüğü oyuna para yatırıyor, yıllardan beridir Seymen'in bütün siparişleri ile tek tek bizzat ben ilgilendim, neler aldı neler almadı hepsini çok iyi biliyorum, bence çok abartıya kaçıyor.

Bir çok oyunu da benden almasına karşın yani bana para kazandırmasına karşın böyle davranmasını doğru bulmuyorum, keşke biraz daha ölçülü davranabilse de ben de para kazanmasam hiç sorun değil ;)
nasıl bir ciddiyetle cevap verdin abi öyle :D seymenin ota poka para harcadığını bende biliyorum ağzı boş durmuyor çünkü sipariş geçmişinide söylemişti bi ara :D verdiğim paranın karşılığını alıyorsam benim için hiç bir sorun yok muhtemelen seymen içinde öyledir.

nasıl bir ciddiyetle cevap verdin abi öyle :D seymenin ota poka para harcadığını bende biliyorum ağzı boş durmuyor çünkü sipariş geçmişinide söylemişti bi ara :D verdiğim paranın karşılığını alıyorsam benim için hiç bir sorun yok muhtemelen seymen içinde öyledir.
Z1 diyorum.

O ...'ları skype'den yaz merak ettim.
Oyuna değer verirsem, oyun güzelse, sarıyorsa her türlü para yatırırım ben. Gerek silkroad olsun, gerek başka oyun olsun farketmez. Ama hiçbir zaman ilerde değersiz olacak bir telefona 1600 TL vermem. :D Ayrıca hiçbir oyuna 1600 TL yatırmamışımdır. Belki 1-2 tanesine onlarda Silkroad ve Wolfteam'dır kesin değil tabi :D

Seymen wolfteama para verdiğini söyleme bana :D

Geri