• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefona Yüksek Rakam Verilir mi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayırlı olsun kardeşim.Umarım 2 yıl kullanmak için almışsındır.(Zorlasan 3)

Telefon 3. yılda imha mı ediyor kendi kendini ? :))

Dikkatli ve özenli kullanan birisi isterse 10 yıl da kullanır. Kastettiğin güncellemeler ise, güncellemeler o kadar dert edilecek şeyler değil. Telefon mevcut hali ile stabil çalıştığı ve işini gördüğü sürece güncellemeye ihtiyaç yoktur. Çok ihtiyaç duyulması durumunda XDA forumlarında yüzlerce geliştirici rom geliştiriyor onlardan birinin güncel hali yüklenebilir ve kullanılabilir.

Verilirmi para bolsa evet yada sağlam olsun dersen iOS salihinde dediği gibi en stabil platform şuanda ama mağazası kötü ve tuzlu bu yüzden iphone son tercihin olsun bence windows phone daha yeni bi işletim sistemi ama yeni güncellemerle çok iyi hale geliyor mağazasıda genişlerse iyi olur gibi ama şuanlık beklenmesi en doğrusu android için laf etmeye gerek yok marka olarakta HTC,lenovo yeni geliyor ama gümbür gümdür HTC One senin işini bence fazlasıyla görür.

Şahsım 2012' de galaxy ace aldı ve batarya harici çok sıkıntı çekmedim mesala. Öyle çok pahallı bir telefon da değildi. Bu kadar paralar dökmek saçma geliyor açıkcası.
Bir nokia 3310 alıp kalan parayla hem mp3 player hemde zorlanırsa ikinci el bir düzgün bir fotoğraf makinesi bile alına bilir. Bana telefonun telefon olarak kalması daha samimi geliyor.

Şahsım 2012' de galaxy ace aldı ve batarya harici çok sıkıntı çekmedim mesala. Öyle çok pahallı bir telefon da değildi. Bu kadar paralar dökmek saçma geliyor açıkcası.
Bir nokia 3310 alıp kalan parayla hem mp3 player hemde zorlanırsa ikinci el bir düzgün bir fotoğraf makinesi bile alına bilir. Bana telefonun telefon olarak kalması daha samimi geliyor.
aceye verilen paraya yazık abi çok b.ktan telefon bence

aceye verilen paraya yazık abi çok b.ktan telefon bence

Caner şöyle anlatayım whatsappı açıyor mu ? Evet. İnternette işimi görmeme yardımcı mı ? Evet. Mesaj, Arama yapıyor mu ? Evet. Benim beklentilerim bu kadar o yüzden 2 bin lira vermek saçma geliyor. Diğer özellikleride işlerini bilen yapımcılardan almak daha mantıklı. Bilmem kaç mega pixel kamerası varmış diye iphone almak mantıksız alırsın nikon canon bir makine çatır çatır çekersin be hacı yanlış mı ?

Caner şöyle anlatayım whatsappı açıyor mu ? Evet. İnternette işimi görmeme yardımcı mı ? Evet. Mesaj, Arama yapıyor mu ? Evet. Benim beklentilerim bu kadar o yüzden 2 bin lira vermek saçma geliyor. Diğer özellikleride işlerini bilen yapımcılardan almak daha mantıklı. Bilmem kaç mega pixel kamerası varmış diye iphone almak mantıksız alırsın nikon canon bir makine çatır çatır çekersin be hacı yanlış mı ?
tamamda o dediklerine 600 700 lira vermekte saçma. program yüklüyorum donuyor hemen :D interneti yavaş alıyor ping çok yüksek. onun yerine aynı fiyata general mobile discovery alaydım keşke

Android bir telefon tavsiyem olur özellikle Sony Z serisi
Galaxy Note 3 kullanıcısıyım Telefonun kanımca 2 sorunu var 1. Türkiye versiyonu Exynos İşlemci 2. Çerçeveleri en kücük darbede yamuluyor boya atıyor v.s
Samsung pişmanlıktır..

Geri