• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

telefonum denize düştü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Allies*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Allies*

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Eyl 2011
Puanı
20
arkadaşlar s4 mini kullanıyorum telefonum denize düştü hemen çıkarttım kuruttum biraz şimdi eve geldim pirinç tanelerinin içine koydum sizce ne yapmalıyım ?

edit : beyler telefonum bugün düzeldi 1 hafta pirinçte bekletmiştim :D yalnız telefon arada bir kapanıp açılıyor bu hep sürer mi yoksa şarjda bekletsem geçer mi ?

Son düzenleme:
pirincin içinde suyu çekmesi lazım eğer sonuç alamazsan sigortası varsa sigortaya götürebilirsin yoksa geçmiş olsun.

benimkiyle ben denizden yuzmustum birsey olmamisti :D bnm telefon s5 ama :D :D

şaka bir yana pirincde beklet 2-3gun

Xperia Z Ultra al ben ondan alacağım :)

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderildi.

Oha lan adam ne sordu siz telefon tavsiye ediyorsunuz:d

GT-I9500 üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Geri