• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

The Flash ( Arrow )

Kaishakunin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
9
Yeni bir dizi çıkmış The flash diye arrowdaki bi eleman oynuyo sanırsam arrowla birleşmiş bilim kurgu üst düzeyde Arrowun gerçekçiliğini biraz bozacak bana kalırsa iyimi oldu kötümü bilemedim :D

Pilot bölüm yapımcı şirketten onay alması için cwye gönderilmiş oradan sızmış.Dizi ekimde başlıyor.

----------

Arrowla beraber iş yapmayacaklar sen dizinin pilot bölümünü izle anlarsın.
buldum izlemeye başladım inşallah dediğin gibi olur arrowun gerçekçiliğinin bozulmaması lazım

arrow dizisinin içinde değiş sadece yapımcısı aynı arada kesişmeler olur heralde :D ama arrow gibi kaliteli olur orda my name is oliver diye başlıyor bundada my name is barry allen diyor benzer iki dizi

----------

buldum izlemeye başladım inşallah dediğin gibi olur arrowun gerçekçiliğinin bozulmaması lazım

arrowun neresi gerçekçi oda bilim kurgu :D

arrow dizisinin içinde değiş sadece yapımcısı aynı arada kesişmeler olur heralde :D ama arrow gibi kaliteli olur orda my name is oliver diye başlıyor bundada my name is barry allen diyor benzer iki dizi

----------

arrowun neresi gerçekçi oda bilim kurgu :D
Orası öylede en azından gerçeğe yakın uçan kaçan şimşek atan adamlar yok :D

uzun zamandır bekliyordum bu diziyi. Flash efsane karakterdir. Bakalım hakkını verebilmişler mi...

arrow flashın çükünü yesin bu arada.

Arrow 2 sezonda felaket işler başardı bakalım The flash neler yapacak :)

Sadece tanıtımı arrowda yapıldı Dc marvel rekabeti kızıştı son zamanlarda dc the flash ve gotham(batman filmindeki polisin batmanden önceki hayatı gibi birşey sanırım) ı çıkardı ikiside güzel olucak gibi bakalım

arrow kadar kaliteli deyil eksikleri var. mesela the flash daki polis departmanını sevmedim pek esas kızın babası olan polisde arrowdaki komiser kadar kaliteli kurgulanmamış :)

Geri