• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Toplama Bilgisayar Son Sistem (Oyun Canavarı) 1000 TL

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan N0D32
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

N0D32

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Ağu 2009
Puanı
3
İhtiyac fazlası bilgisayarı satıyorum. Evlendiğim için kullanmıyorum artık. bekarken iyiydi. 5 aylık makina daha sadece kasayı satıyorum ekran felan dahil olursa 1400 tl. Ekran 24 inc full hd wiewsonic hdmi girişi felan var.

İşlemci : AMD FX 6300 O.C 4.09 GHZ
AnakarT : MSI
Ram : G-SKİLL 8 GB 1600 MHZ
Ekran Kartı : SAPPHİRE HD 7850 O.C 2 GB 256 BİT
Harddisc : 1 TB
Kasa : XIGAMETEK 600 Watt Psu
Ekran : Wiewsonic 24 inc
Ayriyeten 8 adet fan var kasada . İşlemci üzerinde HYPER x fan var .

Görüşmek isteyenler için cep numaram : 0538 525 85 49
Kırklarelinde polis memuruyum kırklarelinde olanlar görüp inceleyebilirler

İhtiyac fazlası bilgisayarı satıyorum. Evlendiğim için kullanmıyorum artık. bekarken iyiydi. 5 aylık makina daha sadece kasayı satıyorum ekran felan dahil olursa 1400 tl. Ekran 24 inc full hd wiewsonic hdmi girişi felan var.

İşlemci : AMD FX 6300 O.C 4.09 GHZ
AnakarT : MSI
Ram : G-SKİLL 8 GB 1600 MHZ
Ekran Kartı : SAPPHİRE HD 7850 O.C 2 GB 256 BİT
Harddisc : 1 TB
Kasa : XIGAMETEK 600 Watt Psu
Ekran : Wiewsonic 24 inc
Ayriyeten 8 adet fan var kasada . İşlemci üzerinde HYPER x fan var .

Görüşmek isteyenler için cep numaram : 0538 525 85 49
Kırklarelinde polis memuruyum kırklarelinde olanlar görüp inceleyebilirler
bende pc toplatacaktım uygun zamanı bekliyordum parça fiyatlarına bir bakayım da önce :)

tamam bu fiyata toplayamazsın bu sistemi zaten. ben ekran dahil 1700 e toplamıştım. hediye de vericem yanında. 2 adet usb gamepad . klayve mause kablosuz . web cam mikrofon kulaklık felan

Ben kaçırmayın derim amd fx ati hd 7850 8 gb ram 1.6 mhz gayet ideal bu paraya bu pcyi toplayamazsınız.

Kesinlikle toplayamazsiniz 2 adet usb gamepad klavye kablosuz mouse mikrofon kulaklik da içinde :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

o paraya toplayacak olan varsa bedavaya vereceğim sistemi o derece yani :)

ekstara olarakta inca kablosuz wifi adaptoru vericem daha ne yapayım :D

Sakin kacirma murat :) bilgisayar alacak olsam direk alirdim bunu

Sakin kacirma murat :) bilgisayar alacak olsam direk alirdim bunu

lisans 4.sınıf okuyorum okulu bitirmeme engel olur diye dönem sonu toplatmayı düşünüyordum vatan computer dan bir masaüstü.Parça fiyatlarına herşeyine bir bakacağım uygun görünüyor garantisine vs herşeyine baktıktan sonra bakalım neler olacak

Vatan bilgisayardan toplatma oradaki mallar piyasa fiyatinin cok üstünde al bunu kacirma :)

Vatan bilgisayardan toplatma oradaki mallar piyasa fiyatinin cok üstünde al bunu kacirma :)

bari bir şey diyon tam de :D vatan pc hafta içi fiyatlar şişirme her hafta sonu %25 bazen %30 indirim yapar ve piyasa altına düşürür parçaları ezbere konuşmayalım...

sistem çok güzel ve fiyatı çok uygun keşke 1 hafta önce açsaydınızda konuyu telefon yerine bunu alsaydım :) bilgisayar lazım banada

ulan para var bankadada kasayı alıp eve götürsem babam kasayı camdan aşağı atar benide öldürmesine gerek kalmaz çünkü kasanın halini görünce ilk bayılma sonrada iç ve dış kanamadan ölürüm :D

kasayı saklama imkanınız yokmu seneye kadar felan filan şu üni sınavını geçtikten sonra :D

ulan para var bankadada kasayı alıp eve götürsem babam kasayı camdan aşağı atar benide öldürmesine gerek kalmaz çünkü kasanın halini görünce ilk bayılma sonrada iç ve dış kanamadan ölürüm :D

kasayı saklama imkanınız yokmu seneye kadar felan filan şu üni sınavını geçtikten sonra :D
ahhh caner ahh :D

Geri