• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Toplama Bilgisayar Son Sistem (Oyun Canavarı) 1000 TL

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan N0D32
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
üstündeki ekran kartı : VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı - Ekran Kartı

iddia ediyorum acamıyacağı oyun yok. her oyunu full hd oynuyor şuan gta 4 crysis 3 felan dahil. müsait bir zamanda video ceker atarım ayrıca anakartın crosfire desteği mevcut

----------

sapphıre hd7850 o.c. Gddr5 2gb 256bıt amd radeon dx11.1
Açıklama yapmana gerek yok hd7850 şu anda normal bütçeli ev kullanıcıları için en iyi grafik kartları arasında halay başı çekiyor.

Açıklama yapmana gerek yok hd7850 şu anda normal bütçeli ev kullanıcıları için en iyi grafik kartları arasında halay başı çekiyor.
Açıklama yapmama gerek yokmu :d arkdaşım sırf yorum yapmap için yazı yazmayın. Her kullanıcı her kartı bilecek diye bir kaide yok. insanlara satacağım malın illaki açıklamasını yapacağım. Sokaktan geçen her vatandaş hd 7850 nin nolduğunu bilmez. abi kac gb der geçer anladınmı

Hayırlı satışlar bilişim bölümünde okumama rağmen kasadan falan pek anlamam yorumdan okuduğuma göre güzel bir makineye benziyor.

Monitör'e ne istiyorsun tabi tek satıyorsan .
Tek parça satmıyorum sadece kasa tek satılık .

----------

Hayırlı satışlar bilişim bölümünde okumama rağmen kasadan falan pek anlamam yorumdan okuduğuma göre güzel bir makineye benziyor.
eywallah dostum. bende bilişim okumadım ama kendimi geliştirdim bu konularda şuanda bilgi işlem büro amirliğine bakıyorum saygılar. iyigünler

satıldı 1500 tl ye komple sahibindene koymak hiç aklıma gelmemişti. iki günde gitti cihaz. konu kilit

Böyle bir sistem bulabilirmiyim bu fiyata 1 ay içerisinde :)

ah satılmamış olsa yeğenime alırdım çocuk internette gta 4 videoları izliyor :D gta san andreastan öteye geçemıyo :) peki bu sistem normalde nekadar 2000 varmıdır?

rahat 2bin var daha fazla %100 ben bundan bırz daha ıyı sıstem topladım 3 bın lıram gıttı kasa ekran dahil

ulan para var bankadada kasayı alıp eve götürsem babam kasayı camdan aşağı atar benide öldürmesine gerek kalmaz çünkü kasanın halini görünce ilk bayılma sonrada iç ve dış kanamadan ölürüm :D

kasayı saklama imkanınız yokmu seneye kadar felan filan şu üni sınavını geçtikten sonra :D

Sen al ben saklarım caner hemde kendı odamda :D

Geri