• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Toplama Bilgisayar Son Sistem (Oyun Canavarı) 1000 TL

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan N0D32
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
0.......

Son düzenleme:
bunu biliyorumda oynayamam çok zaman alır çok sağlam oyun zaten :D
oyun çince ya zar zor oynuyorum bende öyle keyfine giriyorum.İngilizce versiyonu çıkarsa birşeyler düşünebilirim ama... Şubattan sonra üniversite ile işim bitiyor herşey bana güzel :D

Emin ol öyledir ben bu firmaların ne işler karıştırdığını gayet iyi bilirim.
hafta içi için katılıyorum zaten hafta içi ne satarsak kar anlayışı var vatanda ama hafta sonuna katılmıyorum özellikle oem ürünler piyasa fiyatının altına iniyor az da olsa

hafta içi için katılıyorum zaten hafta içi ne satarsak kar anlayışı var vatanda ama hafta sonuna katılmıyorum özellikle oem ürünler piyasa fiyatının altına iniyor az da olsa
hafta içi şişirdikleri fiyatlar üzerinden %30 indiriim uyguluyorlar yine piyasadaki aynı fiyatlara denk geliyor . Öyle ahım şahım bi fark kalmıyor

Dostum pc süper hele böyle bir fiyata kaçırılmayacak pc.Godfather la konuşacağım bir noktaya gelirsek sizi ararım hayırlısı bakalım hayırlı satışlar ve birde pm den kasanın dış resmini atar mısınız?

Arkadaşlar bilgisyar kasası budur . temizdir kozmetik olarak 10/10 alır. fazla özenmedim resimleri çekerken yorgunum kusura bakmayın
v4su1.jpg
:D

#Konu uygun bölüme taşındı.

Kasayı bende beğendim,özellikle doların bu artışından sonra fiyatıda güzel sistem özellikleride güzel aklım kalmadı değil, ınsallah alıcak kişi hayrını görür.

Ekran kartının shader modeli veya directx'i yazarmısınız.

Şimdi bir oyun bilgisayarına göre fiyatı son derece uygun. Donanımsal özellikler gerçekten iyi özellikle ekran kartı zaten oyunlarda en önemlisi ekran kartı ram'de yeterli yani oyun bilgiisayarına göre fiyat son derece uygun benim kasam mevcut olmasa alırdım ancak bir arkadaşım bilgisayar arıyordu ona haber veriyim bakalım beğenirse belki alabilir.

----------

hayırlı satışlar diyek bilgisayar iyi alcak olsaydım alırdımda ev valla çöplük oldu 2 laptop 1 masaüstü 1 de tablet alcaz valla nere sığdırcam bilmiyom

üstündeki ekran kartı : VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı - Ekran Kartı

iddia ediyorum acamıyacağı oyun yok. her oyunu full hd oynuyor şuan gta 4 crysis 3 felan dahil. müsait bir zamanda video ceker atarım ayrıca anakartın crosfire desteği mevcut

----------

#konu uygun bölüme taşındı.

kasayı bende beğendim,özellikle doların bu artışından sonra fiyatıda güzel sistem özellikleride güzel aklım kalmadı değil, ınsallah alıcak kişi hayrını görür.

ekran kartının shader modeli veya directx'i yazarmısınız.

[h=1]sapphıre hd7850 o.c. Gddr5 2gb 256bıt amd radeon dx11.1[/h]

#Konu uygun bölüme taşındı.

Kasayı bende beğendim,özellikle doların bu artışından sonra fiyatıda güzel sistem özellikleride güzel aklım kalmadı değil, ınsallah alıcak kişi hayrını görür.

Ekran kartının shader modeli veya directx'i yazarmısınız.

SAPPHIRE HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1

ayrıca windows deneyim dizininden 7.9 puan alıyo

konu güncel halen satılmadı

Geri