• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TrouBLe--yeni database hazırlıkları.

dejenerepose1

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ocak 2010
Puanı
14
arkadaşlar bi önceki konumda yardım demiştim evet db paylaşmaya karar verdim fakat db yi iyileştirmem gerekiyor.
inş pazar veya pazartesi hazır olucak eklenecekler kısaca.
1:Tüm derssler tamamen eklenecek. (blue ekleme göstericem)
2:samarkand-cons eklenecek.
3:yeni pwp arena eklenecek hotandan ışınlanıcak
4:yeni npc uniqe scrool'lar için
5:event sok-ok snowman event eklenecek.
6:npc ye yeni slot açılıp 10 11 12 deggre stoneler eklenecek. luck ve magic luck powderler eklenecek 12'degree kadar.
7:egypt silahlar ve kıyafetler eklenecek.
8: roc set eklenecek silahları ile beraber.(set eklenir ama silahları tam bilmiyorum yaparız :) )
9:12deggre itemler eklenecek kıyafetler 10degree eu olacak olucak,renk katsın :) silahlar ise normal 12degree.
10:item mall zenginleştiricem premiom plus,grap pet , attack pet ve adv elixirler, hp 1300 mp 1300 scrollar,devil scroll ( bunun hakında gerekli açıklama yapıcam şahane birşey )ve dahası eklenecek.
11:yeni town yapmayı düşünüyorum biraz sıkar ama başarabilirim galiba.
12:alchemy rate vs orjinel kalıcak ,hiçbir şekilde ellemicem.
13: stats bugu çözüldü..

-aklıma geldikçe konuyu güncellerim.
Created by TrouBLe​

Database hazırlık konusu iyi fikir. Bende Vsro2da yaptığım DB'nin güncel hazırlıklarını bir konuda toparliyayim bari. :) Bu arada fikirlerin çok güzel.

tum bunlar ec sro fıleste olcak ozellıkler mı :D va be bız bı avatar eklıyemedık :D bıde paylasılırken clıent ve db olcak dmı cunku full clıend bulmak cok zor artık ec sroya ama olursa ıyı olur :)

Database hazırlık konusu iyi fikir. Bende Vsro2da yaptığım DB'nin güncel hazırlıklarını bir konuda toparliyayim bari. :) Bu arada fikirlerin çok güzel.

sağolasın kara istersen ortak çalışalım ? manyak fikirlerim var :)

----------

tum bunlar ec sro fıleste olcak ozellıkler mı :D va be bız bı avatar eklıyemedık :D bıde paylasılırken clıent ve db olcak dmı cunku full clıend bulmak cok zor artık ec sroya ama olursa ıyı olur :)

uyumlu media.pk2 client vericem.hemen hemen zaten hepsi hazırki :) sadece yeni şehir eklemek ws ugraştırır.

fazla sürmez ama sunucum sorun çıkartıyor oyuna giriyorum anında dc veriyor çözemedim :S

Edit.

Bunlar ECSRO fileslerle mi yoksa ZSZC fileslermi olucak kardeşim?

Son düzenleme:
Geri