• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tüpçü fenerli diyenlere inat !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan EsperenZa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kardeşim senin anlamadığın konu şu top ayaktan 1 kere çıkıyor ? çıktığında 2.pozisyon yok zaten direk weboya gidiyo top maçı izlemedinmi ? hakemde diyorki sow ofsayttaydı halbukü top ayaktan çıktığında ikiside ofsaytta değildi yav biz anlatamıyoz sana aç yorumları dinle sonra yaz tekrar tartışalım :) yada düzgünce kabullen konu kapansın ;)
konu çöp diyorum sen konu kapansın diyosun :D

ben ofsayt yada ofsayt değilmi dedim yorumlara bi bak ? bulmuş bi yerden ss koymuş kendi çapında feneri savunuyor. 1.si bu işim sonu yok 2.cisi o resim değil itiraz edeceği yer 3-4 saniye sonrası ben bundan bahsediyorum
"ben ofsayt yada ofsayt değilmi dedim yorumlara bi bak" dedin bende bi bakıverdim ve ne buldum aaa aşağıya bak :)

--''Fenerasyon'' yardım etmedi işte, ss i iyi bulmuşsun ama devamını izlesen hakem sow u işaret ediyor pozisyonun devamı ofsayt...---

"ben ofsayt yada ofsayt değilmi dedim yorumlara bi bak" dedin bende bi bakıverdim ve ne buldum aaa aşağıya bak :)

--''Fenerasyon'' yardım etmedi işte, ss i iyi bulmuşsun ama devamını izlesen hakem sow u işaret ediyor pozisyonun devamı ofsayt...---
ben hakemin onu ''ofsayt'' olarak nitelendirdiğini söylemeye çalışıyorum :) bi kere de size olsun hemen konu açmayın be :D diyeceğim başka birşey yok maç bitmiş keyfim yerinde senle uğraşamam iyi forumlar

E şimdi hayat müşterak , seversen sevilirsin , üzersen üzülürsün , keşke daha bariz haklarınız yense azcıkda olsa hak yenmesi duygusunu siz yaşasanız :)

Ofsayt pozisyonunu koysaydın keşke :D Devamını izlersen Sow ofsayt'ta

Bi söz vardır ; Bişey edilmiş şeyin davası olmaz diye , sonuç olarak kazanan BeşiktAŞK :)

Son düzenleme:

Allah allah ben bu devamı hikayesini anlamadım.Top ayaktan bir kere çıkıyor orada.Kaleci sektiriyor ve ardından Webo vuruyor.O fotoğraf topun ayaktan çıkış anı değil mi? Eee nasıl ofsayt oluyor
Sorun yok o zaman :D Ben izlemedim :D

Son düzenleme:
beşiktaşlıyım bence hakem hatası var ama hiç bir oyuncumuzda kalkıp puştlk yapmadı bilicanın penaltı olayı çabuk unutulmuş heralde hem hak yemek söz konusuysa beşiktaştan fazla canı yanan olmamıştır bu konuda

doğruyu konuşacak olursak bence ofsaytla alakası yok, %100 ofsayt değil hatta hakemin bariz hatası var yani bu kadar net olmaz ama şunu da soylemeden geçemeyecem o gol olsaydı keske ve o gol olsaydı aykut'un takımı yıne gerı yaslanacaktı Beşiktaş yıne atak yapacaktı yanı 3 dk sonra attıgınız gol olur muydu orası tartışılır olmaz demiyorum belki farka gıderdı ama bunu da düşünün ayrıca etrafta çok sayıda tv yorumcusu yok fener doğranıyor yok bilinmeyen güçler fener'in elını kolunu tutuyor falan diyorlar sormak ıstıyorum boyle bırsey olcak olsa gecen hafta penaltı pozisyonları nasıldı nasıl yendi fener bunları tartısan yok ve suana kadar en cok hakemden bası yanan takım beşiktaş
ve son olarak belli olmustur zaten de yine de soyleyeyım Beşiktaşlıyım

Son düzenleme:
doğruyu konuşacak olursak bence ofsayt, bence değil %100 ofsayt hatta hakemin bariz hatası var yani bu kadar net olmaz ama şunu da soylemeden geçemeyecem o gol olsaydı keske ve o gol olsaydı aykut'un takımı yıne gerı yaslanacaktı Beşiktaş yıne atak yapacaktı yanı 3 dk sonra attıgınız gol olur muydu orası tartışılır olmaz demiyorum belki farka gıderdı ama bunu da düşünün ayrıca etrafta çok sayıda tv yorumcusu yok fener doğranıyor yok bilinmeyen güçler fener'in elını kolunu tutuyor falan diyorlar sormak ıstıyorum boyle bırsey olcak olsa gecen hafta penaltı pozisyonları nasıldı nasıl yendi fener bunları tartısan yok ve suana kadar en cok hakemden bası yanan takım beşiktaş
ve son olarak belli olmustur zaten de yine de soyleyeyım Beşiktaşlıyım

Nasıl %100 ofsayt?

Hep fenere atılan goller sayılmıyordu şimdide fenerinki sayılmıyor ilahi adalet.

pardon ters oldu ofsaytla alakası yok karıştı %100 gol yani zaten aksi söz konusu değil üste yanlıs yazmısım duzelteyım hatta ;) dediklerim yalan mı tek kelime soyle evet ya da hayır ?

Orası doğru

----------

Hep fenere atılan goller sayılmıyordu şimdide fenerinki sayılmıyor ilahi adalet.

Kaç tane golü saymadılar Fenere atılan bu kadarda ayrımcılık yapmayın :)

fenere yapılan hakem hatalarını anca irdeleyin yıllardır ona karşı yapılan hakem + larını sakın irdelemeyin yazık

Geri