• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tüpçü fenerli diyenlere inat !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan EsperenZa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hesapta 1 TL açık çıkmadı şike dediler. Adamlarda dünyanın parası yok oldu sorun çıkmadı.
Gereksiz yere verilen seyircisiz oynama.
Canere verilen kırmızı kart bu sene tam bir komedi.
Meireles 1 ay konuşuldu Melo 1 gün.
BJK maçında sayılmayan %1000 gol pozisyonu.
Her maç TL cezası.

Bu liste böyle devam eder. 2 senede herşey yaptılar Fenere. Bazıları ise zar zor ceza alıyor.

Abartma kardeşim be tek sayılmayan gol sizin değil.

Örnek Trabzonspor Fenerbahce macı gayet görünür olan gol sayılmadı ;)

----------

Orası doğru

----------

Kaç tane golü saymadılar Fenere atılan bu kadarda ayrımcılık yapmayın :)

a2b_bf5bd.jpg

Serdar Aziz: "Nizami golüm sayılmadı", fenerbahçe-bursaspor maçı haberleri Yetermi?
Veya seneler öncesi kupa maçında fenerli denizin topu resmen elle indirmesi ve hakemin penaltı vermemesi? (Bursada 3-1 kazandıgımız guizanın sonra dakika golü)

Ee Bursa Maçındada Bursanın yaptığı net penaltı verilmemişti Fenere.Bir keresinde çizgiyi 10-15 cm geçen topu Kuddusi Müftüoğlu görmemişti vs vs. Hakem konusunda en ballı takım kim ne derse desin Galatasaray

----------

Örnek Trabzonspor Fenerbahce macı gayet görünür olan gol sayılmadı ;)

----------

a2b_bf5bd.jpg

Hala kesin bir sonuca varılamıyor.Benim yorumum gol değil.Topun tamamını göremiyoruz ki direğin bir kısmı kapatıyor ucunu topun? Hem normal ofsayt için bayrak çekmekle aynı şey değil aşırı derecede zor bir pozisyondu ama benim yorumum gol değil.Bu arada Fenerin Bjk karşısında erilmeyen golündede yardımcının pek suçu yokmuş.Tamam top tam ayaktan çıkarkenki hali çok açık bir şekilde ofsayt değil.Fakat top ayaktan çıkıyor sow hemen bir adım atıyor ileriye bjkli oyuncuda geri koşuyor ve ofsayttaymış gibi duruyor ve aktif alanda olduğundan ofsayt bayrağını çekiyor hakem.Ha ofsayt değil orası ayrı konu tabi

Beşiktaşa hiç böyle şeyler olmamış gibi, sanki hep fenere oluyormuş gibi .. Zaten bariz ofsayt değil ama maç sonunda böyle kameralardan zırt pırt şeylerden bakıp ofsayt mı değil mi anlıyoruz fakat maç esnasında hakemlerde bu şekilde görmüyolar webonun attığı goldü fakat yanlış bi karar yüzünden gol sayılmadı adı üstünde yanlış yani yan hakem yanlış görmüş sonuç olarak beşiktaş 3 puanı aldı mutluyum fakat orda ofsaytda yok yani söylemedende geçmiyelim beşiktaşlı arkadaşlarda hiç inkar etmesinler boşuna :nse:

Geri