• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkler neden Bozkurt'u sembol olarak seçti.

ataerkil yapı demek ataya saygı değildir.Erkeğin egemen olduğu topluma ataerkil kadınınkine ise anaerkil denir.Sallamış bunu yazan :)

hacı göktürkler müslüman değildi biliyorm müslümanlıktan önce vardı dinle alakasını anlamadım

O kendini korumak için içgüdüsel olarak yapıyor peki kurtta öylemi?Duygusuyla hareket ediyor.Mümkün olduğunu düşünmüyorum hala

mümkün olduğunu düşünmüyorum diyeceğine araştır, kendisini ya da aksini kanıtla, bize de açıkla:) direk olur ya da olmaz diye girişme bir konuya

Ulke 200 yildir esaret altinda ! Hangi ozgurlugu yasiyoruz arkadaslar ...

Ama cok guzel bir konu emege saygi!

Son düzenleme:
Geri