• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ücretli Yazarlar Aranmakda - Ek İş İmkanı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bence bir hatanız bulunmakta , makale bilimsel verilerden yararlanarak bir düşünce veya tezi kanıtlamak için yazılır. Siz ise makale yazın diyerek bir konu vereceksiniz bu konu üzerinde insanlar bilgisiz oldukları durumda makale yazamayacaklardır . Dediğim gibi makale bilimsel verilerden yararlanmalı ve bunu yapar iken de düşüncesini kanıtlamalı . Burada kendi düşünceni yaz demek makale kapsamında asla olamaz . Köşe Yazısı(Fıkra) demeniz daha uygun olacaktır .

Bence bir hatanız bulunmakta , makale bilimsel verilerden yararlanarak bir düşünce veya tezi kanıtlamak için yazılır. Siz ise makale yazın diyerek bir konu vereceksiniz bu konu üzerinde insanlar bilgisiz oldukları durumda makale yazamayacaklardır . Dediğim gibi makale bilimsel verilerden yararlanmalı ve bunu yapar iken de düşüncesini kanıtlamalı . Burada kendi düşünceni yaz demek makale kapsamında asla olamaz . Köşe Yazısı(Fıkra) demeniz daha uygun olacaktır .
İstersem ebegümeci derim kardeşim sanane yani , illa ki gelip burnunuzu sokcaksınız değil mi. Ben yazar aramaktayım başvuruları değerlendiriyorum, fikrini kendine sakla merak eden yok

İstersem ebegümeci derim kardeşim sanane yani , illa ki gelip burnunuzu sokcaksınız değil mi. Ben yazar aramaktayım başvuruları değerlendiriyorum, fikrini kendine sakla merak eden yok

İnsanların fikirlerine ve düşüncelerine öncelikle saygı duy; düzgün konuşmayı öğren! Düzgün bir şekilde kendi fikrim doğrultusunda hatanızı göstermeye çalıştım. Sonuçta insanlar size güvenip para kazanmaya çalışacak.

İnsanların fikirlerine ve düşüncelerine öncelikle saygı duy; düzgün konuşmayı öğren! Düzgün bir şekilde kendi fikrim doğrultusunda hatanızı göstermeye çalıştım. Sonuçta insanlar size güvenip para kazanmaya çalışacak.
Ben fikir belirt ve düşünceni söyle diye açmadım bu konuyu,bunları kendine sakla.Senden öğrencek de değilim.Sürekli hata aramaktan vazgeçin artık

bu ne biçim bir tepki böyle? insanlar seni burada adam yerine koyup fikirlerini sunuyorlar senin verdiğin karşılığa bak, pes doğrusu.

bu ne biçim bir tepki böyle? insanlar seni burada adam yerine koyup fikirlerini sunuyorlar senin verdiğin karşılığa bak, pes doğrusu.

Ne fikiri neden bahsediyorsunuz ya. Ben fikir mi istedim sizden, çıldırcam ya gerçekten. Boş gereksiz yorum yapmakdan kaçının artık , ben öneri istemiyorum düşüncenizide merak etmiyorum. Eğer yazar olabilceğine inan arkadaşım varsa konuya yazsın ben onlara ulaşırım zaten bu kadar basit anlamayacak ne var.

Ne fikiri neden bahsediyorsunuz ya. Ben fikir mi istedim sizden, çıldırcam ya gerçekten. Boş gereksiz yorum yapmakdan kaçının artık , ben öneri istemiyorum düşüncenizide merak etmiyorum. Eğer yazar olabilceğine inan arkadaşım varsa konuya yazsın ben onlara ulaşırım zaten bu kadar basit anlamayacak ne var.

bu tavırda bir patronumun olmasını asla istemem o yüzden yolun açık olsun.

bu tavırda bir patronumun olmasını asla istemem o yüzden yolun açık olsun.

konuya çalışan-patron ilişkisi olarak bakmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.
fakat sen patron-işçi diye düşüneceksen şöyle söyliyeyim.
patron demek işin sahibi, işin mükellefi demektir. bir patron ne istediğini bilirse, istediğini çalışanlarına empoze edebilirse o işte başarılı olabilir.
o çalışanımın gönlü hoş olsun, şunun canı sıkılmasın diye düşünen bir patron çok vakit geçmeden patron sıfatını mecburen kaybeder zaten.

ama başta da dediğim gibi patron değil de ilan olarak düşünürsek, kişi sadece yazmak isteyen var mı demiş.
eğer fikir isteyecek olsaydı eminim ki ücretli yazar alınacak, düşünceleriniz adlı bir paragraf da açardı.

huzur kaçırmama taraftarıyım.

Son düzenleme:
Askıya aldığımız projemizi tekrardan hayata geçirmek için çalışmalara başladık. Yazmak isteyenler bana ulaşabilir.
Saygılarımla
:eat:

Konuda Tartışma Çıkartmayın Adam Sizden Fikir Degil Çalışırmısınız diyor Fikirlerinizi Kendinize Saklayin iyi Forumlar

Hayırlı Olsun Zafer Tekrardan

Selamlar,
Tekrardan aktif. Bana ulaşabilirsiniz

Yetiştirebilirsem yarın mesaj atan herkesle iletişime geçeceğim.
İyi akşamlar

Geri