• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ücretli Yazarlar Aranmakda - Ek İş İmkanı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yazma işini telefondan halledebiliyor muyuz ? Bilgisayar yok yani sıkıntı yaşar mıyım ulaştırmada filan ?
Bi de mesela yazıyoruz ve artık yazamıcak duruma geldik ( iş,tatil,sınav vs.) bırakma olayı nedir ?

Makale işi çok yaptım 100 kelime 1 liradan aşağıda yapılacak bir iş değil bana göre. Fakat yeni başlayanlar iş bulmakta zorlanacağı için senin yardımın dokunabilir. Makale yazmaya gelirsek bende hiçbir fikir sahibi olmadığım birçok konuda makale yazdım evet yazarken yapmanız gereken internetten kaynak bulup yararlanmaktır. Ama c/p kesinlikle yapmayın arkadaşlar bunun için kontrol programları bile bulunmakta. Bulduğunuz kaynağı okursunuz kendinize göre düzenleyip kendi cümlelerinizle başkalaştırırsınız. Kolay gelsin.

Tekrardan alım yapılmaktadır. İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilirler. :shm:

Geri