• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vans Ayakkabıları Hakkında Önerileriniz.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Merhaba arkadaşlar,

bu vans denen markadan birine hediye ayakkabı alacağım kuzenime. Orjinal sağlam bişi olsun istiyorum 15 senedir ilk defa doğum gününü hatırladım çocuğun :D

Neyse ayakkabılara şöyle baktımda gitti gidiyorda felan 150-160 tl gibi bir fiyat var fakat aşağıdaki sitede ayakkabılar 100TL

http://vans-turkiye.com/

biraz şüphelendim mail attım ayakkabılar orjnal dediler. Fiyat konusunu sordum fiyatlarımız indirimli dediler. Kapıda ödeme de var ama ne bileyim orjinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim ki diye şüphelendim bu sefer.

Bana bu konuda fikir verebilir misiniz? Sizce alayım mı al diyenler olursa orjinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Eğer buradan alma diyenler olursa nereden alabileceğim konusunda fikir verirseniz memnun olurum :)

genelde orjinal ayakkabı giyiyorsan zaten ayakkabıya bakınca anlarsın zaten ayaktaki duruşundan eline aldığında filan

trapskateshop.com orijinal almak istiyorsan burdan alabilrisin

Geri