• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vb.NET Adım Adım Web Browser Yapımı Dersleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cottonmouth
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben Web TV yazmıştım ama yasal değilmiş programı yayından kaldırdım.
Web Browser yasal mıdır?

Favoriler ve geçmiş için settingse eklediğin listeyi boş bırakma. Herhangi bişey ekle boş kalmasın.

3yffl.jpg

​Bu Hatayı Alıyorum Ne Yapmalıyım

proje bende yok şuan deniyemiyorum ama

if e.currentprogress => e.minimumprogress then
progressbar.value= e.currentprogress
else
end if

diye bi yardır bakalım :D

proje bende yok şuan deniyemiyorum ama

if e.currentprogress => e.minimumprogress then
else
end if

diye bi yardır bakalım :D

yardır'amadım :D

Kod:
Private Sub yukleniyor(ByVal sender As Object, ByVal e As Windows.Forms.WebBrowserProgressChangedEventArgs)        Progressbar.Visible = True
        durum.Visible = True
        durum.Text = CType(sekme.SelectedTab.Controls.Item(0), WebBrowser).Url.ToString
        Progressbar.Maximum = e.MaximumProgress
        Progressbar.Value = e.CurrentProgress
        durum.Visible = False
        Progressbar.Visible = False

End Sub

Kod Bu

Kod:
[B]if e.currentprogress => e.minimumprogress then 
else
end if 
[/B]

Bunu Neresine Ekliyecem :D

Kod:
 Private Sub yukleniyor(ByVal sender As Object, ByVal e As Windows.Forms.WebBrowserProgressChangedEventArgs)        Progressbar.Visible = True
        durum.Visible = True
        durum.text = adrescubugu.text
        If e.CurrentProgress >= e.MaximumProgress Then
        Else
        End If

End Sub

İkisinide Maximum Ettim Oldu ehehehe :D :D

Ama Favori Ekle Dedimmi Hata Veriyo Kod Bölümünüe Dönüyo Geçmiş Listesi Filan Olmuyo Halbuki Herşey Tam Baştan Yapcam :)

Kod:
        durum.Visible = True
        durum.text = adrescubugu.text
        If e.CurrentProgress >= e.MaximumProgress Then
        Else
        End If

End Sub

İkisinide Maximum Ettim Oldu ehehehe :D :D

Ama Favori Ekle Dedimmi Hata Veriyo Kod Bölümünüe Dönüyo Geçmiş Listesi Filan Olmuyo Halbuki Herşey Tam Baştan Yapcam :)

Settingslerdeki favori ve geçmişe bir değer ekle boş kalmasınlar.

yardım edin lütfen

:cry:my.settings.gecmisliste.Clear() ve for each item as string in my.settings.favoriliste hatası alıyorum ne yapmalıyım acil lütfen tam sonuna geldim bu hatalar çıktı karşıma:cry::jil:

bilmiyorum ama ben "ContextMenuStrip1" i ContextMenuStrip olarak değiştirmiştim yoksa yine hata veriyor bu hatada bu :
4j4mg.jpg

Geri