• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vb.NET Adım Adım Web Browser Yapımı Dersleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cottonmouth
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
nerde hata olabileceğini bilmiyorum. bir arkadaşa sorucam ama o da msn ye bayadır girmiyo. o yapailirse kodları paylaşırım yapamazsa :( :(

süper tesekkürler!

----------

süper arkadaşım teşekkürler daha baska konularını görmek isteriz!

Resimler neden görünmüyor

Resimler neden görünmüyor. acaba

Resimler gözüküyor. Sadece ayraçlarda problem var oda sorun değil.

S.a Kardeşim Benim Bir Problemim Var " Progressbar.Value = e.CurrentProgress " Bu Kod Problem Yaşatıyor Nasıl Ayarlamam Lazım Şimdi den Teşekkürler

Yaw Yardım Edebilecek Biri Yokmu _??? Birde Bir Soru daha Soracam Link e Sağ Tıkladığımda Yeni Sekmede Aç Onu Nasıl Yapabilirim ...

nette pek yaralı bilgiler yok umarım bu anlatım yardım eder, teşekkürler.

tam ekran yapmaya bastığımızda textbox webbrowser ona göre nasıl genişleticem ??

en öneli kodlardan birisi bence mozilla gibi bir browser yapmak isteyen ben vb yi pek bilmedigimden dolayı şu kodu sormak istiyorum

tablı olarap yaptıgımız projeyi tablarda sf1 sf 2 yerine sitenin tagını alsa yazsa olmazmı birde yeni sekme botonları açılan sayfalarla birlikte mozilladaki gibi + şeklinde tabın yanında olsa ve pencere açtıkca ilerse hoş olur... kodları aklımda yok derslerede gitmedim alamadım 3-5 eksiklerim var bunları nasıl yapabilirim...

ayrıca tablarında tam ekranla büyümesini yapmak lazım kitlendim buralarda :D

web browsera sekme eklerken bu kodları yazıyorum yanlış diyo.
Tam olarak düzenler misin ?
Birde browser. değilde webbrowser1. yı kabul ediyo.
Bunlar kodları

Public Class Form1 Dim a As Integer = 1 Private Sub git_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles git.Click CType(sekme.SelectedTab.Controls.Item(0), WebBrowser).Navigate(adrescubugu.Text) End Sub Private Sub geri_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles geri.Click CType(sekme.SelectedTab.Controls.Item(0), WebBrowser).GoBack() End Sub Private Sub ileri_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles ileri.Click CType(sekme.SelectedTab.Controls.Item(0), WebBrowser).GoForward() End Sub Private Sub yenile_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles yenile.Click CType(sekme.SelectedTab.Controls.Item(0), WebBrowser).Refresh() End Sub Private Sub dur_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles dur.Click CType(sekme.SelectedTab.Controls.Item(0), WebBrowser).Stop() End Sub Private Sub sekmesil_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles sekmesil.Click sekme.TabPages.RemoveAt(sekme.SelectedIndex) sekme.SelectTab(sekme.TabPages.Count - 1) a = a - 1 End Sub Private Sub sekmeekle_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles sekmeekle.Click Dim browse As New WebBrowser sekme.TabPages.Add(1, "sayfa" & a) sekme.SelectTab(a - 1) browse.Name = "WbBrowser" browse.Dock = DockStyle.Fill sekme.SelectedTab.Controls.Add(browse) a = a + 1 End Sub Private Sub Form1_Load(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles MyBase.Load Dim browse As New WebBrowser sekme.TabPages.Add(1, "Sayfa" & a) sekme.SelectTab(a - 1) browse.Name = "WbBrowser" browse.Dock = DockStyle.Fill sekme.SelectedTab.Controls.Add(browse) a = a + 1 End Sub End Class

----------

Sorun çözülmüştür :)

Arkadaşlar yarın sınavım vardı bir iki gündür ilgilenemiyorum . Yarın girip geleyim anlatıcam bakıcam ilgilenicem :D

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++sdsdasassdasasdsasdasaasda

ya ben sekme yapmada takıldım senin verdiğin kodları koydum (kopyaka-yapıştırla) buton isimleride aynı program açlışıyor ama tabpage1den istediğim siteye girken tabpage2 ve yeni sekme ekledediğimmizde açılan sekmelerden giremiyorum:angry: kod hatası veriyor neden olabilir lütfen yardım edin :agla:agla:agla:agla:agla:agla

Geri