• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Vodafone - Turk Telekom

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
Yeni bir telefon aldım ve belimi bükmeyecek bir tarife arıyorum. İhtiyacım olan şey internet ve konuşma dakikası. En uygunu ve en iyisi hangi operatör?

Off-Topic'de açmayı düşündüm fakat burası daha mantıklı geldi yanlışsa yanlışlıkla olmuştur teşekkürler.

Son düzenleme:
Yeni bir telefon aldım ve belimi bükmeyecek bir tarife arıyorum. İhtiyacım olan şey internet ve konuşma dakikası. En uygunu ve en iyisi hangi operatör?

Off-Topic'de açmayı düşündüm fakat burası daha mantıklı geldi yanlışsa yanlışlıkla olmuştur teşekkürler.

ikisindede güzel kampanyalar var fakat Türk Telekomdaki kampanyalar daha iyi olabilir ama hatların sinyal gücü benim olduğum yerde Vodafone daha iyi olduğu için ben Vodafone kullanıyorum
kullanıcağın yerde sinyal gücü Türk Telekom alabilirsin bana göre.

ikisindede güzel kampanyalar var fakat Türk Telekomdaki kampanyalar daha iyi olabilir ama hatların sinyal gücü benim olduğum yerde Vodafone daha iyi olduğu için ben Vodafone kullanıyorum
kullanıcağın yerde sinyal gücü Türk Telekom alabilirsin bana göre.

Sinyal gücünü nereden öğreneceğim? Bilgim yok maalesef :(

Geri