• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSro Files Paneller[Yeni Paneller!]

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110
Bilmeyenler için öylesine açayım dedim panel konusu göremedimde.
Upload bana aittir.Paneller ragezoneden :)

Paradise Panel

sroweb.jpg

Download

Hotfile.com: One click file hosting: ParadisePanel.zip

Paradise Panel 2
Basit sade üyelik panelidir ancak paypal bağış sistemi vardır silk satışı için.

Download
Hotfile.com: One click file hosting: ParadisePanel2.zip

Son bi açıklama;
2 Yeni flash panel size sunuculacak ancak, benim panelleri test etme demo yapma veya deneyip ekleme gibi bi lüksüm yok.Paneller bana ulaşır ben paylaşırım.Son eklenen panel HTML'dir yani php kodlama değildir.Neden böyle demeyin.Sağlıcakla kalın iyi oyunlar.

Moderatörün son düzenlenenleri:
JOYMAX'ın eski paneli var :) En eski silkroadonline.net zamanındaki :) en ama en eski paneli :) Mertcan Present :D

ben yapıcamda bi tane kuramadım vsro yu bilgisayara :/ gerçi az çok da tasarladım ama ^^

Biri bana Bi Basit Üyelik sAyfası Kursun Ya Lütfen.. Aramadıgım Yer KAlmadı bulamadım Bi Türlü :(:(

hamachiden basit bi üyelik sitesi kurabilme şansımız varmı? varsa paylaşırmısınız çok ihtiyacımız var böyle bir konuya..

Arşivden flash 2 üyelik paneli çıkardım onlarıda upload edicem joymax paneli konusunda kararsızım.

yaa bu panlleri ii guzel koymussunuzda bi allahın kulu video koymamıs anlatım yok biri bi videolu anlatım koysun

Geri