• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSro Files Paneller[Yeni Paneller!]

varya mertcan onları paylaşşan vsro piyasası kalmaz paylaş bence :) yinede karar senin diger panelleri upload ettinmi

Ya ArkadaşLAr Biriniz Lütfen Cevap VErin Ya Hamachili Servera Basit Bir Üyelik SAyfası Yapamazmıyım Ne Olur Bişe Söyleyin Ya :(:(:(

ARkadaşLAr Biri Şunun Kurulumu Hakkında Wideo Weya Resimli Anlatım Yapsın Yaa AnlaşıLır Bi ŞeKilDe LütFen...

LegendarySro bana ait.

Bu html döküm IceWorld admini tarafından çekilmişti.Öncelikli olarak ona hakkım Haram olsun!
Ayrıca bu iş hazırları kullanmakla olmuyor.Eğer kendiniz olmak istiyorsanız kendi tasarımlarınızı kullanın yada yaptırın.
Yabancı forumları anladık da Türk forumlarında olmasın lütfen, eğer elinizde LegendarySro nun bu paneli varsa html dökümde olsa lütfen siliniz,silmeyenlere hakkımı Helal etmiyorum.

LegendarySro bana ait.

Bu html döküm IceWorld admini tarafından çekilmişti.Öncelikli olarak ona hakkım Haram olsun!
Ayrıca bu iş hazırları kullanmakla olmuyor.Eğer kendiniz olmak istiyorsanız kendi tasarımlarınızı kullanın yada yaptırın.
Yabancı forumları anladık da Türk forumlarında olmasın lütfen, eğer elinizde LegendarySro nun bu paneli varsa html dökümde olsa lütfen siliniz,silmeyenlere hakkımı Helal etmiyorum.

Elinizde konu ile ilgili delil var ise lütfen paylaşın. Site kuralları geriği warez içerik paylaşılması yasaktır. Sizin belegeleriniz doğrultusunda konu düzenlenebilir. Teşekkürler

Arkadaşım ortalıkta o site varmı? Var ise html döküm olarak herkes full çekebilir bir işlevi yok ancak bu site özgür bir site yani html dökümde silecek değiliz konuda bi üye verdi bizede paylaşmak düşer
Elinizde konu ile ilgili delil var ise lütfen paylaşın. Site kuralları geriği warez içerik paylaşılması yasaktır. Sizin belegeleriniz doğrultusunda konu düzenlenebilir. Teşekkürler
Delil olsada bu konuya birşey olmaz silinmez editlenmez.Çünki paylaşılan sitenin telif hakkı yok olsada bizim paylaştıgımız HTML döküm yani biraz araştırma duyun ona göre post atın konuyu kirletmekten başka birşey yapılmıyor açtıgıma açıcagıma pişman ediyorsunuz adamı.

LegendarySronun sahibi o paneli internette cok rahat bulabilirsin en az 50 sitede paylaşmışlar onun için bişi yapacagın yok

Dostum bu wareze girmiyor silinmeside söz konusu değil bazı html ve images çekici dosyalar ile çekmiş olabilirler herkez çekebilir bunda aykırı birşey yok fakat telif hakkına girerse ayrı o yüzden konudan kaldırılmayacaktır!

Telif hakları ThePowerLevel'de WordPress teması zaten.Bende biliyorum bir çok forumda olduğunu yabancıları anladık bari Türk forumlarında olmasın diye çaba gösteriyoruz.
A unutmuşum Türk milletimizin ne kadar bedavacı olduğunu.Kusura bakmayın suç bende.

Geri