• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[vSRO] mBot - Crack 1.12b v2

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
maxigamebanner1.png

Merhabalar değerli arkadaşlar,
Son zamanlarda mBot ile ilgili birçok konu açıldı birçok link verildi. Birçoğunu tek tek gözlemleyip içindeki virüsün bir zararı olmamasını bildiğimize rağmen ek virüsler koyup bazı arkadaşlarımızın karakterleri çalınmış. Yani kısacası trojen-keylogger gibi virüsler atılmış. Bunun önüne geçebilmek için crack linklerini tekrar inceleyip konu açma gereği duydum. Önceki konular arşiv bölümünde yer aldılar, çoğu güncel değildi ve birçok spam olsun boş yorumlar olsun sıkıntılar olsun çözebilmenin önüne geçebilmek amacıyla yeni konu açıldı. Linkler günceldir, gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Not: mBot-Crack bildiğiniz gibi crack dosyasında virüs bulunmaktadır, fakat bu virüs zararsızdır. Bunun haricinde bir virüs bulunmamaktadır. Kullanıp kullanmamak tamamıyla sizin sorumluluğunuzdadır.

maxayrac3.jpg

mBot-Crack_MaxiGame.org.rar
Boyut: 4.6MB
SHA256: 6a8c23670521e42682d600e04f66d7426b22208c0c43867d256a7f819cf9b926
Tarama Sonucu : 0/56 (0%)
Rar Sifresi :
wqse1d.jpg

maxayrac3.jpg

mBot Kurulumu

1. Standart olarak yine mBot-Loader.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırıyoruz. (Botun tamamen açılmasını bekleyin)

2. Ardından vsroMbotPatcher2 dosyasını açıyoruz ve Patch diyoruz. (Biraz bekleyin eğer olmazsa yine patch'e basın)

3. Patch olduktan sonra bot'un sol üst kısmından Login olmanıza gerek yoktur, otomatik login işlemi tamamlanmış oluyor..

66au5t.jpg
Bilgisayarınızda NetFramework 4.0 yüklü olmalıdır.
66au5t.jpg
.dll hatası alıyorsanız eğer .dll fixer programını kurup dosyaları yüklemeniz gerekmektedir.
66au5t.jpg
C++ hatası alıyorsanız Visual Studio programını indirip kurmanız gerekmektedir.

maxayrac3.jpg

2rdzvqg.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Kardeşim çok sağol şuan botu çalıştırdım aniden login sorunu başlamıştı ve bi tek bende değil çok sağol

ARkadaşlar şifre ne rarın çıkartamıyom dosyayı

----------

Arkadaşıım Rar Şifresi neyyyyyyyyyyyy? Dosyaları çıkartamıyom şifre istiyo

Bunu indirip direk kullanabiliyor muyuz yoksa socketspy felan kurmak mı lazım ?

bi bakarmısınız bende not logged in yazıp duruyo gıcık oldum .

SS:
https://i.hizliresim.com/RYM96n.png

socketspy lı yapıyroum log mbotu açıyorum yine an know hatası geliyor ve socketspyda log ekranı gelmiyor herşeyi doğru yaptığıma eminim :S

S.a arkadaslar benım sole bır sorunum var mbot ta pvp serverınde oynuyorum sımdı sızın botu ındırdım yalnız mbota dosya ıcerısınde sroyu gosteremıyorum normalde dosya ıcersını actımda sro gozukuyor yalnız bunu mbota gostrmeye kalktımda ıcınde sroyu bulamıyorum sebebı nedır acaba tskler.

S.a arkadaslar benım sole bır sorunum var mbot ta pvp serverınde oynuyorum sımdı sızın botu ındırdım yalnız mbota dosya ıcerısınde sroyu gosteremıyorum normalde dosya ıcersını actımda sro gozukuyor yalnız bunu mbota gostrmeye kalktımda ıcınde sroyu bulamıyorum sebebı nedır acaba tskler.

Sroyu göstermiceksiniz sadece dosyasını göstericeksiniz.

Arkadaşlar w8 kullanıyorumda bota sitedeki herşeyi denedim olmadı tekrar kaldırıldımı crack ?

gençler windows 8.1 kullanıyorum An unknown error occured while checking for a mBot update hatası alıyorm nasıl çözerim ?

mbot login sorunu

20qidyh.jpg

Merhabalar değerli arkadaşlar,
Son zamanlarda mBot ile ilgili birçok konu açıldı birçok link verildi. Birçoğunu tek tek gözlemleyip içindeki virüsün bir zararı olmamasını bildiğimize rağmen ek virüsler koyup bazı arkadaşlarımızın karakterleri çalınmış. Yani kısacası trojen-keylogger gibi virüsler atılmış. Bunun önüne geçebilmek için crack linklerini tekrar inceleyip konu açma gereği duydum. Önceki konular arşiv bölümünde yer aldılar, çoğu güncel değildi ve birçok spam olsun boş yorumlar olsun sıkıntılar olsun çözebilmenin önüne geçebilmek amacıyla yeni konu açıldı. Linkler günceldir, gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

Not : mBot-Crack bildiğiniz gibi crack dosyasında virüs bulunmaktadır, fakat bu virüs zararsızdır. Bunun haricinde bir virüs bulunmamaktadır. Kullanıp kullanmamak tamamıyla sizin sorumluluğunuzdadır.

2rdzvqg.jpg

mBot7 (Windows 7 İçin Önerilir)
Boyut : 4.56MB
SHA256 : c84c378e24ca37369232cd6f4620fb7f48c770553a77944ae98d8ae2735da047
Tarama Sonucu : 0/57 (0%)
Rar Sifresi :
wqse1d.jpg

2rxjytd.jpg

mBot8 (Windows 8 İçin Önerilir)
Boyut : 4.56MB
SHA256 : d2353a88bf54198e391b65e01bff2f4bb57453b14a20752da391409fb76ada6e
Tarama Sonucu : 0/49 (0%)
Rar Sifresi :
wqse1d.jpg

2rxjytd.jpg

2ps4nm0.jpg

Notlar
66au5t.jpg
Bilgisayarınızda NetFramework 4.0 yüklü olmalıdır.
66au5t.jpg
.dll hatası alıyorsanız eğer .dll fixer programını kurup dosyaları yüklemeniz gerekmektedir.

Dostum Ben ne yaptıysam olmadı pc windows7 oynadğm swnin sahibi ilgilendi ama çözemedi sorun mbot ile ilgili dedi mbot windows7 ile çalışmıyor artık gibi saçma bi cvp verdi yardımcı olurmsn.Teamdan bağlanıp yapmak isteyen dostlarma

https://www.facebook.com/cihan.yilmaz.10888

Geri