• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Windows 8 Teması

__GLamoR__

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
33
maxigamelogo3.png

Merhaba arkadaşlar internette tema arıyodum ararken windows 8 temasıyla karşılaştım..Çok hoşuma gitti sade ve şık windows 7den sıkılanlar için birebir..Kurunca bilgisayarınız tıpkı windows 8 gibi duruyor..Denedim herhangi bir kasma falanda yapmadı..Çok Uzatmadan Buyrun

maxayrac3.png

Önce indirdiğimiz rar dosyasını rardan çıkartıyoruz:
Rar şifresi download linklerinin yanındadır.
maxayrac3.png

Windows 8 Transformation Pack 6.5.exeyi açın.
maxayrac3.png

wjn2og.png

Sol alttaki "Set Windows X's Live as default homepage" seçeneğini kaldırabilirsiniz gerisi aynı şekilde devam ardından "Configure" butonundan yükleyebilirsiniz...Sonra yeniden başlatmak içi
n izin isticek yeniden başlatın ve açılınca işlem tamamdır..Masaüstüne sağ tıklayıp "Kişiselleştir" e tıklayarak renk değişimi yapabilirsiniz.
maxayrac3.png

Download Linkleri:
Link:

Alternatif:

Rar Şifresi:

VirüsTotal:

Alternatif:

maxayrac3.png

İyi Eğlenceler ! :alkis

Son düzenleme:
Geri