• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Curse Voice Crack

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dulcie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yok gittim indirdim rar şifresini yazıyorum olmuyor hata veriyor yardım eder misin? :(

MaxiGame yazıyorum olmuyor işte. rica etsem dosyayı yeniden uploadlar mısın rarsız şekilde veya farklı rar şifresiyle lütfen :(

Çok teşekkür ederim :D şimdi bu crack ile key girilmiş arasında bir fark var mı

Programı yükledikten sonra programı kapatacaksınız, görev yöneticisinden işlemi sonlandırmanızı tavsiye ediyorum. Daha sonra crack dosyalarını ana dizine yükleyecek ve ardından programı çalıştıracaksınız. Üyelik girdiğiniz zaman herhangi bir hata ile karşılaşması olanaksız.

Programı yükledikten sonra programı kapatacaksınız, görev yöneticisinden işlemi sonlandırmanızı tavsiye ediyorum. Daha sonra crack dosyalarını ana dizine yükleyecek ve ardından programı çalıştıracaksınız. Üyelik girdiğiniz zaman herhangi bir hata ile karşılaşması olanaksız.
Dediğinin aynısını yapmıştım fakat yine olmadı

Crack yaptıktan sonra program açılmamaya başladı.

----------

Crack filan değilde key bulamadım onu yollayan olursa sevinirim.

Merhaba Arkadaşlar Bendede Crack Olmadı Elınde Fazladan Kod Olan Arkadaşımız Varsa Verebilirmi ?

Geri