• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Curse Voice Crack

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dulcie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ne yazik ki key icin cok gec kaldiniz. Yeni key gondermeyi durdurdular yenileri bana ulasirsa zaten buradan paylasacagim. Keyler gelene kadar betadan cikabilirde. Oyle birsey olursa onuda bu konudan duyuracagim.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

35264577-3edc-403a-aa7f-160bf1254000 (Kullanıyorum)

Yeni kodlar almak için e posta ile ne yapmalıyım bilgilendirirseniz sevinirim.

35264577-3edc-403a-aa7f-160bf1254000 (Kullanıyorum)

Yeni kodlar almak için e posta ile ne yapmalıyım bilgilendirirseniz sevinirim.

Bir şey yapmana gerek yok. Üyeliğini konunun açıldığı gece aldıysan kodların mailine gelmiş olmalı. Fakat kayıt yeniyse vermiyor olması lazım ne yazık ki :shd

Elinde fazladan curse voice keyi olan arkadaşlarımız varsa lütfen banada bir tane atsınlar. 5 tane kod veriyorlarmış e postanıza daha ne istiyorsunuz? Cimri olmayın adam paylaşmış sizde paylaşın!

bu programlar oyunun zevkinin içine ediyor yok bir program gösteriyor karşı takımın mavisinin zamanını bu program dragon zamanı baron zamanı hiç tavsiye etmiyorum kullanmadımda gerçi boşunamı görünmez yapıyorlar lcs lerde bile iletişim yasak yan yana konuşamıyor adamlar oyun adil olsun diye

bu programlar oyunun zevkinin içine ediyor yok bir program gösteriyor karşı takımın mavisinin zamanını bu program dragon zamanı baron zamanı hiç tavsiye etmiyorum kullanmadımda gerçi boşunamı görünmez yapıyorlar lcs lerde bile iletişim yasak yan yana konuşamıyor adamlar oyun adil olsun diye

Sadece baron ve ejder zamanını söylüyor oda kesildiğini görürsen.Mavi kırmızı falan söylemiyor yani.Sadece zaman tutuyor aslında oda iyi kullanırsan.
Zaten kullanan adam zaman için değil konuşmak için kullanıyor yani ben ve arkadaşlarım öyle ^^

3. part program olarak nasıl sayılmıyor anlamış değilim.. Yine de ts3 ve skype varken kullanmam

Evet arkadaşlar an itibari ile 6000 küsür beta key bulunmakta.

Bu linkten üye olabilirsiniz.

Ve hemen ardından bu linkten kod isteğinde bulunacaksınız. Kodu alırken Add me to the Curse Group kutusunu işaretlemeyi unutmayın. 24 saat içerisinde kaydolduğunuz maile keyiniz gelecektir.

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar an itibari ile 6000 küsür beta key bulunmakta.

Bu linkten üye olabilirsiniz.

Ve hemen ardından bu linkten kod isteğinde bulunacaksınız. Kodu alırken Add me to the Curse Group kutusunu işaretlemeyi unutmayın. 24 saat içerisinde kaydolduğunuz maile keyiniz gelecektir.

Teşekkür ederim. 2200 key kalmış durumda almak isteyenler acele etsin :)

Geri