• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

windowsu etkinleştirmek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Mugen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mugen

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 May 2017
Puanı
29
bir çok forumda araştırma yaptım ve bu yazıyı nasıl kaldırabileceğimi bulamadım hala kmspico vb. crackları denedim çalıştıramadım herhangi bir hata vermiyor etkinleştirilmiyor ve bu yazı aşırı sinirimi bozdu film izlerken oyun oynarken her türlü sağ tarafta duruyor o yazı kaldırmanın bir yolu var mı? satın almak dışında çünkü orjinal windows satın alacak durumum yok.

Kms nin işe yaramadığını ilk defa duyuyorum. Orj. windows satın almak lüks yaşantıya girer. Bizim için gereksiz, alınmaya değmez. Kms'yi tekrar tekrar dener misin ? Ya da bilgisayarı kms programı ile crackledikten sonra yeniden açıp kapatabilir misin ?

Kms nin işe yaramadığını ilk defa duyuyorum. Orj. windows satın almak lüks yaşantıya girer. Bizim için gereksiz, alınmaya değmez. Kms'yi tekrar tekrar dener misin ? Ya da bilgisayarı kms programı ile crackledikten sonra yeniden açıp kapatabilir misin ?

There is nothing to do here im leaving yazısını verip kapatıyor kendisini kms. re loader adında bir program buldum ancak oda açılmıyor antivirüs güvenlik duvarı her şey kapalı

Bilgisayarın özelliklerinde windows orjinaldir ya da windows etkinleştirildi falan yazıyor mu şuan ?

Windows Defender programını kapatmanız gerekmektedir. Aksi takdirde program açılmayabilir.

Windows Defender programını kapatmanız gerekmektedir. Aksi takdirde program açılmayabilir.

re loadere tıkladığım zaman açılmıyor.

windows defender güvenlik duvarı her şey kapalı.

- - - Güncellendi - - -

Bilgisayarın özelliklerinde windows orjinaldir ya da windows etkinleştirildi falan yazıyor mu şuan ?

yazıyor orjinal değil test sürümü süresi dolduğu için böyle bir hata veriyor bende anlamadım hiç bir crack programı işlemiyor ne bir virüs programı var nede bir şey hepsi saşma sapan hatalar veriyor.

Büyük bir ihtmal ile Windows 8 ya da 8.1 kullanıyorsunuz. Kullandığınız sürümü de söylerseniz ona göre yardımcı oluruz (Pro, ultimate,starter gibi) ya da TeamViewer gönderin özelden bakalım bir.

Windows sürümünüz nedir?

windows 8.1 - professional olması lazım

- - - Güncellendi - - -

Büyük bir ihtmal ile Windows 8 ya da 8.1 kullanıyorsunuz. Kullandığınız sürümü de söylerseniz ona göre yardımcı oluruz (Pro, ultimate,starter gibi) ya da TeamViewer gönderin özelden bakalım bir.

yolladım

- - - Güncellendi - - -

up+

quarrynin yardımı sayesinde windows framework 3.5'in yüklü olmamasından dolayı crackların çalışmadığını öğrendim ancak windows frame workü windows özelliklerini aç veya kapat üzerinden yükleyemiyorum internetteki source dosyalarını atıp cmd ye verdikleri komutu attığımda ise 0-800922 gibi bir hata kodu veriyor, iso dosyası indirdim windows 8.1 için microsofttan windows 3.5 framework indirme dosyasını gösterip videolardaki gibi yüklemeye çalıştım ancak tekrar aynı hata ile karşılaştım şuan ne yapacağımı bilmiyorum her türlü yardım ve tavsiyeye açığım.

Detaylı microsoftun anlatımı mevcut netframework 3.5 için https://msdn.microsoft.com/tr-tr/library/hh506443(v=vs.110).aspx
win 8.1 için ideal olan netframe work 4.5.2 sürümü linki https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=42642

6Jm043.png

JQ3mdE.png

bu hataları alıyorum site üzerinden yüklemeye çalıştığımda yeniden başlattığımda falan düzelmiyor

- - - Güncellendi - - -

windows offline framework indirme programını kullanarak indirmeye çalıştım ancak

oOEozo.png

bu hatayı aldım, configuration sekmesine girip show installation progress ( cmd console ) yazısını tıkladığımda yüklemeye tamamlandı yazısı geliyor ancak windows özelliklerini aç kapat kısmına baktığımda yükleme tamamlanmamış, framework yüklü değil olarak gözüküyor.

m2Emry.png

- - - Güncellendi - - -

cmd yöntemiyle yüklemeye çalıştığımda ise

VrEmgq.png

bu hatayı veriyor.

En iyisi bilgisayarına format atmak kardeşim :) Böyle ugraşırsan biraz zor bulursun çözümü bulursun ama biraz uzun sürer :)

Arkadaşlar sitede warez ve crack paylaşımı yasak lütfen herkese açık alanlarda yapmayın bunları.

Geri