• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yanıma ''ERKEK'' oturtmam !!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Surya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bi kere ilkokulda öğretmen sıraları u yapmıştı bende o gün gelmemiştim.Sonraki gün gittim baktım sıralar değişik benim arkadaşlar gel buraya otur dedi bende yok ora dar dedim.Zaten hani sınıfta 3-4 popüler çocuk olur ya iste onlar bizdik.Neyse hoca geldi dedi mikail niye ayaktasın dedim yer yok.Ordan kızlar çağırdı beni zehra ve şifa ortalarına çağırdı oraya gittim oturdum.
evet buda arkadaşın böyle bir anısıdır :D

Bi kere ilkokulda öğretmen sıraları u yapmıştı bende o gün gelmemiştim.Sonraki gün gittim baktım sıralar değişik benim arkadaşlar gel buraya otur dedi bende yok ora dar dedim.Zaten hani sınıfta 3-4 popüler çocuk olur ya iste onlar bizdik.Neyse hoca geldi dedi mikail niye ayaktasın dedim yer yok.Ordan kızlar çağırdı beni zehra ve şifa ortalarına çağırdı oraya gittim oturdum.

Şifa mı ? O nasıl bir isim öyle :D

Şöyle birileri karşıma çıkmaz ki ağzının payını vereyim.

KasVaaa'nın dediği gibi bu tarz kişiler olduğu sürece bir adım dahi atamayız.

her yapılan neden bizi geriye götürüyor acaba basit şeyler bizi geri götürmeyi nasıl beceriyor bilmiyorum

----------

yazık çocuğu hayatı boyunca 2 kız yanına çağırmış ayakta kaldı diye :D

dh forumundan çalınan bir konu yine alıştık devam maxigame :D

Sadece gülüyorum.

juy3f.gif

Basit mi böyle bir konuda bile bu derece geri kafalılık varsa kimse kusura bakmasın durum bu...

İnsanların yetişme tarzını göz önünde bulundurma o kadının suçu değil ya ailesinin yada erkeklere olan güvensizliği hep karşıda suç aramayın sorun bu kadını bu hale getiren nedir ?

Eyvallah.Zamanında popiydik biz.

----------

Güzel değil mi hatta bu kız bana aşık olmuştu bende derdimin şifası ol demiştim ama eskidendi şimdide görüşürüz daha yakınlaşamadık 10 sene oldu :D

demekki o sınıfın popülerlerinden biri değilmişsin :D o gün sana acımışlar

O zaman ben istanbuldam yeni geldim.Dersler hep beş.Teknoloji desen benden soruluyordu şaçıda dikip gidiyormuş bütün kızlar peşimde yalamaydı.
NOT:Ciddiyim.

Teknoloji senden soruluyordu ne icad ettin anlatta dinleyelim ya merak eyledik ;)

Teknoloji senden soruluyordu ne icad ettin anlatta dinleyelim ya merak eyledik ;)

-28 Ekim 1868 Elektrikli telgrafla alakalı ilk buluşlarından biride borsadaki değerleri kaydeden bir cihazdı (stock ticker). Edison’un kabul görmüş ilk icadı elektrikli oy kaydediciydi, 28 Ekim 1868.

-1877 Thomas EDİSON Fonograf denilen ses kayıt cihazını icad ettim

-1879 13 ay boyunca çalışır ve sonunda 21 Ekim 1879 da karbon flamanlı elektirik ampulunu buldum

-otomatik tekrarlayıcı ve geliştirilmiş telgraf cihazı

-1883′de hayatının en büyük icadı olan Edison etkisi denen olayı gerçekleştirdi; yani ısıtılmış bir filamanın moleküler boşlukta elektron yayılmasını buldum

Öyle soruya böyle cevap.

-28 Ekim 1868 Elektrikli telgrafla alakalı ilk buluşlarından biride borsadaki değerleri kaydeden bir cihazdı (stock ticker). Edison’un kabul görmüş ilk icadı elektrikli oy kaydediciydi, 28 Ekim 1868.

-1877 Thomas EDİSON Fonograf denilen ses kayıt cihazını icad ettim

-1879 13 ay boyunca çalışır ve sonunda 21 Ekim 1879 da karbon flamanlı elektirik ampulunu buldum

-otomatik tekrarlayıcı ve geliştirilmiş telgraf cihazı

-1883′de hayatının en büyük icadı olan Edison etkisi denen olayı gerçekleştirdi; yani ısıtılmış bir filamanın moleküler boşlukta elektron yayılmasını buldum

Öyle soruya böyle cevap.

Adam burada sürünüyor bunu mumyalayıp saklamak lazım dünya birdaha böyle birşeye şahit olamaz :D

Teyze saçmalamış tam anlamıyla ama o kadar üstüne gitmek aşırıya kaçmış. Lafı iyi yerleştirmiş olabilir belki ama belliki kadın annesi olabilicek bir yaşta, çok büyük edepsizlik etmiş ki bir kişide adamı durdurmamış, eşlik edip gülmüşler. Sonlara doğru kadına olan sinirim, ordaki 5-10 armuta olan öfkeme yenik düştü...

Teyze saçmalamış tam anlamıyla ama o kadar üstüne gitmek aşırıya kaçmış. Lafı iyi yerleştirmiş olabilir belki ama belliki kadın annesi olabilicek bir yaşta, çok büyük edepsizlik etmiş ki bir kişide adamı durdurmamış, eşlik edip gülmüşler. Sonlara doğru kadına olan sinirim, ordaki 5-10 armuta olan öfkeme yenik düştü...

Az bile söylemiş aptal kezbana.Dua etsin bana denk gelmemiş allah çarpsın kolundan tutar savururdum onu sonra yerime geçerdim.

annesi yaşında olabilecek bir kadının öyle konuşması bence daha büyük bir ayıp. Hani diyorlar ya kuşak farkı vs..; belirli bir yaşta olgunlukla bazı şeyleri izah etse böyle olmaz.

mesela; otobüste yaşlı biri var; senin bu adama yer vermen ZORUNLU değil fakat etnik yapı ve toplumsal saygıdan dolayı, sen o adama yer veriyorsun. Kimse sana neden yer verdin demez. ama o adam sana gelip, çocuk sen kalk ben oturacağım dese herkes direk adama yüklenir. Kısacası söylemesini bilse olay böyle olmazdı. Bence az bile olmuş, belki aklı başına gelirde bundan sonra az daha insanlığa yakışır bir şey yapar..

Az bile söylemiş aptal kezbana.Dua etsin bana denk gelmemiş allah çarpsın kolundan tutar savururdum onu sonra yerime geçerdim.

Tamam dur tekrar soriyim yorum yapmadan önce. Sen, annen yaşında ki kadını, ne yaptığı önemli değil şuan, otobüsün ve o kadar insanın içinde böylesine rezil edicek bir hareket yaparmıydın !?

Sanırım herkes anasının karnından süper bilgili görgülü medeni olarak doğuyor.Kimse demiyorki o kadın hangi şartlarda yetişti nasıl yaşadı kimlerle yaşadı neler gördü ? Tek yaptığınız üfleyip püflemek başka birşey değil.Toplum içinde böylesi insanlara daha çok saygı ve anlayış gösterilmelidir diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri