• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yanıma ''ERKEK'' oturtmam !!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Surya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam dur tekrar soriyim yorum yapmadan önce. Sen, annen yaşında ki kadını, ne yaptığı önemli değil şuan, otobüsün ve o kadar insanın içinde böylesine rezil edicek bir hareket yaparmıydın !?

Baya terbiyesizim doğruyu söylemek gerekirse daha beter ederdim tam anlamıyla yaşlı olmadığı sürece tüm yetişkinlerle üslubum aynı olurdu 15-50 yaş arası.Ortalığı velveleye verip beni onca insan içinde onla muhattab olmaya zorluyor yani bir nevi rezil ediyorsa rezil olmayı hakeder kusura bakmasın.Aynısını annem yapsa ablam yapsa, rezil etseler gider adamı alnından öperim.

Baya terbiyesizim doğruyu söylemek gerekirse daha beter ederdim tam anlamıyla yaşlı olmadığı sürece tüm yetişkinlerle üslubum aynı olurdu 15-50 yaş arası.Ortalığı velveleye verip beni onca insan içinde onla muhattab olmaya zorluyor yani bir nevi rezil ediyorsa rezil olmayı hakeder kusura bakmasın.Aynısını annem yapsa ablam yapsa, rezil etseler gider adamı alnından öperim.

Vay be helal olsun ne adammışsın sen öyle (!)

Bunu kapalı bir bayan yapsaydı gelen yorumlar daha farklı olucaktır büyük ihtimalle :)

Erdeniz kardesime tesekkur ediyorum.

Ve malesef konuyu kilitliyorum.

Ayrica bu konuda tartisan arkadaslarimida tebrik ediyorum.

Bu bile bencilligimizi gosterir birilerinin dusunceleri uzerinden bile birbirimize kendi dusuncelerimizi dikte etmeye calismakta nedir.

En kotu gulup gecilir bu konuya ki ben gulunucek birseyde goremiyorum belliki ablamizin bir rahatsizligi var,biz ona geri diyelim bagnaz diyelim gulelim diye yapilan bir davranis degil.

Aksine daha anlayisli olmak gerekir son sozu Erdeniz soylemis zaten.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri