• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yardımınız lazım gibi :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
iyi geceler izmirde oturuyorum antalyada bir kişiden köpek almak istiyorum oldukça hoşuma gitti fakat aklıma takılan bişey var bu köpeği izmire nasıl getirebilirim :D ? kargolar taşımaz diye biliyorum hangi yolla izmire gelir bu it :D

hocam bu sıcakta o hayvanı taa antalyadan buraya gelmesi zaten eziyet böyle bi işe kalkışmayın getirmek gibi izmirden bulun :D

otobüs ayarlayabilirsiin ayrıca bi evcil havyan almadan önce 2 kere düşünmelisin
içimde hafif bi şüpe korku var ama asosyallikten pc başında oturmaktan ölcem bari uraşcak bişey çıkar zamanın 8 9 saati forumdaym belki daha fazla :D apartmanda oturuyorum süs iti alcam bide şu terrierlardan havlarmı falan pek bilgim ypk

----------

hocam bu sıcakta o hayvanı taa antalyadan buraya gelmesi zaten eziyet böyle bi işe kalkışmayın getirmek gibi izmirden bulun :D
hmm dogru diyonda izmirde yokki yani bitane buldumda 1.750 tl diyo :D ben 600 tl buldum :D

----------

otobüs ayarlayabilirsiin ayrıca bi evcil havyan almadan önce 2 kere düşünmelisin
doğru diyonda hacı şimdi zamanın 9 10 saatini forumda geçiriyorum asosyallik canıma tak etti :D uraşcak bişey cıkar banada ama bide apartmandayım süs iti alcam :D havlarmı bişey olurmu bilmiyorumda araştırdım yaygaracı bi hayvanmış en iyi evde bakılabilirde buymuş

Özel araçla getirmez isen o hayvan sana gelmeden ölür . Köpekler bu sacaklara dayanabilecek hayvanlar değil.

abi özel araç naptın sen :D ben en iyisi gidip izmirden bakayım.

Bencede öle yap. Köpeler öle aşırı zorlamaya gelmez . Ölmese illa zarar alır hayvan vebal alma. Bu arada yaz çıkışı urlaya git sokaklarda her türlü cins köpek var. Tatilciler sokaklara bırakıp gidiyor .

Geri