• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Android Forumumuz

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhaba arkadaşlar,

Sitemizde özellikle off topice sürekli telefon konuları açılıyor. Özellikle Android alanında büyük bir ilgi ve talep bulunmakta. Ben de bir Android sever olarak bir Android forumu kurmanın faydalı olabileceğini düşündüm ve 1 haftadır üzerinde çalıştığım Android forumumuzu bikaç ufak tefek eksikle bugün itibari ile siz Maxigame severlerin beğenisine sunuyorum :)

Umarım, site tasarımı ve düzeni hoşunuza gider. Sitemiz henüz yeni olduğu için bazı küçük hata ve eksikler olabilir, tüm eksikler en kısa zaman içerisinde giderilecektir. Forumumuz şuanda boş bir vaziyette Allah'ın izniyle en kısa sürede gerekli rehber ve konular ile dolduracağız, bu konuda sizlerin de yardımlarınızı bekliyoruz.

Portalımız : www.androidevim.com (Eski android sitemizin portalı)

Forumumuz : www.androidevim.com/forum

Bence Tema Çok Güzel Elinize Sağlık Hayırlı Olsun abi :)

Yanlışlıkla 2 kere yazdım kusura bakmayın :D

Abi bu portalı daha önce bir yerde gördüm muhtemelen girmiştim bu siteye daha önce ilk ben üye oldum :D

Bizim için hayırlı olacağına inanıyorum :)

Android bilgisi olan ve görev yapabilecek arkadaşlardan özel mesaj bekliyorum ayrıntılı konuyu ilerleyen süreçlerde açacağım..

imzaya resim yüklenemiyor mu ?

profil fotosu yükleniyor avatar yüklenmiyor. yükle butonu yok :D

52maol.jpg

:D Avatar konmuyo

Son düzenleme:
Bizim için hayırlı olacağına inanıyorum :)

Android bilgisi olan ve görev yapabilecek arkadaşlardan özel mesaj bekliyorum ayrıntılı konuyu ilerleyen süreçlerde açacağım..

Warez varmı warez :D

Olsun artık warez :D

Varsa paylaşırız her daim,heleki ufak çaplı sunucu bulunabilirse sitenin çok reklamı olur uploadlardan

Warez yoksa custom rom 'da yok demektir ki site iş yapmaz

Warez yokmuş,

----------

Warez olmayıp custom rom oluşu tam bir muallak :D

----------

Üye olurken,kullanılan cihaz,rom gibi özellikler eklenmeli bence
Profil'de gözüksün yani anlatamadım galiba ama :D

Son düzenleme:
Geri