• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Android Forumumuz

İlk günden söylediğim gibi warez içerik olmazsa o sitenin tutma ihtimali yok,çünkü yeşilcin andronova gibi sitelerin üstüne yok

Şuan her 2 sitede warez içerik olmadığından warez forum patlama yaşatır

İlk günden söylediğim gibi warez içerik olmazsa o sitenin tutma ihtimali yok,çünkü yeşilcin andronova gibi sitelerin üstüne yok

Şuan her 2 sitede warez içerik olmadığından warez forum patlama yaşatır

Sitenin tutma veya tutmama ihtimalini sen belirleyemezsin. Madem warez çok tutar aç bir warez sitesi kendine uğraş dur.

Benim asla ama asla warezle işim olmaz. Aynı şeyleri tekrarlayıp durmazsan sevinirim, bizim de senin kadar beyinimiz var, warezi bende düşünebiliyorum ama warez siteyle yükselmek uyuşturucudan para kazanmak gibi, gün gelir yakalanırsınız ondan sonra dibe vurursunuz... Ve ben sonu belli olmayan bir projeye kesinlikle emek harcamam.

Sitenin çok yükselmesi umrumda değil, temiz olsun az olsun öz olsun yeter bana.

Bilgisayarda ki teknik sıkıntıdan dolayı ilgilenemedim site ile.Sitemizi yeni açtık ve günümüz çağı ve sanal platformuna ayak uydurmak içinde ümit beyin şahsi bir çalışmasıdır.

Siz değerli üyelerin desteklerini ve reklamlarını bekliyoruz eğer bu alanda iddalı olan veya ciddi bir şekilde bu alanla ilgilenen üyelerimiz varsa bana ulaşsın konuşacağım onlarla...

Sitenin tutma veya tutmama ihtimalini sen belirleyemezsin. Madem warez çok tutar aç bir warez sitesi kendine uğraş dur.

Benim asla ama asla warezle işim olmaz. Aynı şeyleri tekrarlayıp durmazsan sevinirim, bizim de senin kadar beyinimiz var, warezi bende düşünebiliyorum ama warez siteyle yükselmek uyuşturucudan para kazanmak gibi, gün gelir yakalanırsınız ondan sonra dibe vurursunuz... Ve ben sonu belli olmayan bir projeye kesinlikle emek harcamam.

Sitenin çok yükselmesi umrumda değil, temiz olsun az olsun öz olsun yeter bana.

Uğraşılacak iş değil site açmak'ta.Her şeyin bir püf noktası var warez'inde ama uyuşturucu kaçakcılığı ile benzetmek ilginç.

Ama şöyle bir durum var,maxigame vip üyeliği para veren herkese açık ordaki programlar yasa dışı olmuyormu?

Girip konu açıp destek olasım geliyor hiçmi hiç birşey bilmiyorum android ile ilgili.Ne kötü bir durummuş burada canım istiyor konu açıyorum orada bırak konuyu yazıcak cümle bulamıyorum neredeyse :D İnşallah site tutar.Bende elimden geldiğince tanıtımını yapmaya çalışacağım

Uğraşılacak iş değil site açmak'ta.Her şeyin bir püf noktası var warez'inde ama uyuşturucu kaçakcılığı ile benzetmek ilginç.

Ama şöyle bir durum var,maxigame vip üyeliği para veren herkese açık ordaki programlar yasa dışı olmuyormu?

Uyuşturucu satışı ile karşılaştırmamın sebebi uyuşturucunun yasal olmaması ve çok para kazandırması. Warez de yasal değil ve siteye çok fazla hit çeker. Uyuşturucudanda yakalanırsan bittin, warez paylaşımından da yakalanırsan bittin... aynı şeyler.

Vip bölümündeki warez ile senin bahsettiklerinin arasından en ufak mantıklı bir bağ yok. Maxigame şuanki konumuna vip bölümündeki warezle gelmedi ve o bölüm herkese açık değil. Bunu da şöyle örneklendirebilirim, uyuşturucuyu sadece kendin kullanırsan belki 1,2 yıl ceza alıp kurtulursun ama satışını yaparsan belki ömür boyu hapisten çıkamazsın.

Biz burada sitenin hitini warezle arttırmıyoruz ve waresi halka açık yerde sergilemiyoruz sadece kendi gördüğümüz bir bölümde kendi kullanımımız için paylaşıyoruz.

Girip konu açıp destek olasım geliyor hiçmi hiç birşey bilmiyorum android ile ilgili.Ne kötü bir durummuş burada canım istiyor konu açıyorum orada bırak konuyu yazıcak cümle bulamıyorum neredeyse :D İnşallah site tutar.Bende elimden geldiğince tanıtımını yapmaya çalışacağım
Edit..

Son düzenleme:
Elinize sağlık

Elinize sağlık çok güzel olmuş...

Merhaba arkadaşlar,

Sitemizde özellikle off topice sürekli telefon konuları açılıyor. Özellikle Android alanında büyük bir ilgi ve talep bulunmakta. Ben de bir Android sever olarak bir Android forumu kurmanın faydalı olabileceğini düşündüm ve 1 haftadır üzerinde çalıştığım Android forumumuzu bikaç ufak tefek eksikle bugün itibari ile siz Maxigame severlerin beğenisine sunuyorum :)

Umarım, site tasarımı ve düzeni hoşunuza gider. Sitemiz henüz yeni olduğu için bazı küçük hata ve eksikler olabilir, tüm eksikler en kısa zaman içerisinde giderilecektir. Forumumuz şuanda boş bir vaziyette Allah'ın izniyle en kısa sürede gerekli rehber ve konular ile dolduracağız, bu konuda sizlerin de yardımlarınızı bekliyoruz.

Portalımız : www.androidevim.com (Eski android sitemizin portalı)

Forumumuz : www.androidevim.com/forum

çok güzel olmuş.

merhaba arkadaşlar,

sitemizde özellikle off topice sürekli telefon konuları açılıyor. özellikle android alanında büyük bir ilgi ve talep bulunmakta. Ben de bir android sever olarak bir android forumu kurmanın faydalı olabileceğini düşündüm ve 1 haftadır üzerinde çalıştığım android forumumuzu bikaç ufak tefek eksikle bugün itibari ile siz maxigame severlerin beğenisine sunuyorum :)

umarım, site tasarımı ve düzeni hoşunuza gider. Sitemiz henüz yeni olduğu için bazı küçük hata ve eksikler olabilir, tüm eksikler en kısa zaman içerisinde giderilecektir. Forumumuz şuanda boş bir vaziyette allah'ın izniyle en kısa sürede gerekli rehber ve konular ile dolduracağız, bu konuda sizlerin de yardımlarınızı bekliyoruz.

portalımız : www.androidevim.com (eski android sitemizin portalı)

forumumuz : www.androidevim.com/forum
uygulama çok güzel olmuş. Emeğinize sağlık

hayırlısı olsun abi lakin s3 mini içinde bi bölüm olsa fena olmazdı :))

Hayırlı olsun forum bende boş vakitlerimde konular vb açmaya çalışacağım.

Geri