• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Android Forumumuz

400 Lira ev kiramı zor ödüyorum diyene bak hele :)

Arkadaş nasıl bir mantık o adamı aldığı lisans taş çatlasın 250-300 TL ben öğrenciyim lise 3 öğrencisiyim ben bile alabiliyorum o lisansı.
Eğer 250-300 Lirayla bir insan zengin oluyorsa ülkenin en zengin adamı benim heralde.

Ne Saçma konuşuyorsunuz. Hiç Mantık Olmaz mı Bir İnsanda. Ümit abinin yerinde olsam alayını banlamıştım şimdi laflar bana gelmiyor ama okudukça ben bile sinirleniyorum. Bu kadar mantıksız insan olur mu yav.

Ümit abi Windows Phone için bir şey yapmayı düşünüyor musun ?

Hayır maalesef, forumumuz Android üzerine... Bunun sebebi sadece Android bilgisine sahip olmam. Bir insan sadece hakim olduğu konularda site açmalıdır, bilmediğin konulara girersen başarısız olursun ;)

Şu anda 38 üyemiz bu konuya göz atıyor. (38 kayıtlı üye ve 0 misafir.)

LegendM,
nhgncquy,
esbxhtki,
fkpaaiil,
nrikixrl,
dsrfzcpi,
wsxbvslk,
getihkyv,
iqxpvyzx,
wyapiike,
vtgyrlov,
euasezpv,
tvrlhqlg,
fiqbmjwj,
ysokxqcu,
gtlthgqs,
kfzbygfg,
hueakscn,
cyzoohxf,
flipspxg,
pviybhon,
vaohfhgi,
wsxhfyey,
jrgkfnxg,
xmibqwym,
axqjbrbl,
rsrdrsfh,
hogeuozx,
yogfmvei,
aunfhjvb,
lugcczpb,
dyngylwp,
zmzwioid,
rsnpwgvo,
avhcnjbq,
lzfpxftq,
pzxlvvjs,
shihbony

Biri forumu çok sevmiş nicklere bak :D

Ulan 50 üye gelmedi daha, bu kadar mı az kişiyiz? :)

Geri