• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Makinem

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GLaDOS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
58
Artislik gibi olmasın ama yeni kutusundan açtım sıcak sıcak resmini çekince atarım :D

Resim eklendi

nv84t.jpg

Son düzenleme:
hayırlı olsun bende s3 mini alcam inş bunu kaça aldın ayıptır sorması?

Hayırlı olsun.
Kağıt gibi duruyor. Gerçek olduğuna eminmisin ? :D

Hayırlı olsun Allah olmayanlara da nasib etsin. (Örn: Ben ve benim gibiler : ) )

Hadi moralini bozayım.

24-26 arası vatanda tüm ürünlerde %30 indirim her karta 10 taksit var.

30. yıla özel :D

şimdi güle güle :D

Hadi moralini bozayım.

24-26 arası vatanda tüm ürünlerde %30 indirim her karta 10 taksit var.

30. yıla özel :D

şimdi güle güle :D
vatanda her zaman indirim var indirim üzerinden bindirim yapıyolar diyim ben sana.6 ay öncede 30.yıla özel %30 indirim vardı

vatanda her zaman indirim var indirim üzerinden bindirim yapıyolar diyim ben sana.6 ay öncede 30.yıla özel %30 indirim vardı

%25 var %30 var 10 liralık ürün alsan umurunda olmaz gidip 3.5 bin tl olan bi pc için %26 indirime bile razı olursun :D

s3 mini vatanda 950 - 1000 küsür %25 indirim yapıyoruz diyolar 750 tlye satıyolar yani normal fiyatında pek inandırıcı değil yani vatanın %25 indirimi

Vatanın yaptığı indirim şu şekilde :

Misal telefonun asıl değeri 2000 TL piyasada. Vatan diyorki bu telefonun değeri 2200 TL, %20 veya %25 indirim yaptık diyorlar 1999 - 1950 TL diyorlar :)) Oysaki telefonun piyasa değeri zaten o civarda. Vatan fiyatları yüksek gösterip indirim yapmış havalarına giriyor herkeste buna kanıyor :D

Bu arada ben de dün aldım S4 1600 TL, vatan üstünü başını parçalaya dursun ve çocukları kandırsın :D

Vatanın yaptığı indirim şu şekilde :

Misal telefonun asıl değeri 2000 TL piyasada. Vatan diyorki bu telefonun değeri 2200 TL, %20 veya %25 indirim yaptık diyorlar 1999 - 1950 TL diyorlar :)) Oysaki telefonun piyasa değeri zaten o civarda. Vatan fiyatları yüksek gösterip indirim yapmış havalarına giriyor herkeste buna kanıyor :D

Bu arada ben de dün aldım S4 1600 TL, vatan üstünü başını parçalaya dursun ve çocukları kandırsın :D

Hanımlara özel yapılmış bişey o abi bence :D

Geri