• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Makinem

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yanında bişey vermiyorlar. Düşürürsen ve kaskosu yoksa +500 lira verip yeni ekran taktırmalısın. Garanti karşılamıyor kırıkları.

abi sence bu telefonmu htc one mı?

donanım olarak bu telefon 8 çekirdek li bir işlemci ve ddr3 2 gb ram kullanıyor 13 mp kamera var
htc'de tek parça halinde metal gövde snapdragon 600 işlemci ddr2 2 gb ram ve 4 ultrapixel kamera

Hmm.Peki abi telefondan memnun musun ? Almışken güzel birşeyler almak istiyorum. :D Bu ses ile komut verme falan varmış.Fake diyorlardı ona var mı cidden ?

Gayet memnunum, kesinlikle şuana kadar yapılmış en iyi telefon. Sesli komutlar var da pek kullanışlı değil.

abi sence bu telefonmu htc one mı?

donanım olarak bu telefon 8 çekirdek li bir işlemci ve ddr3 2 gb ram kullanıyor 13 mp kamera var
htc'de tek parça halinde metal gövde snapdragon 600 işlemci ddr2 2 gb ram ve 4 ultrapixel kamera

Ben de uzun süre bu ikilemde kaldım... İkisi arasında baya gidip geldim ama daha sonra HTC One'ın bataryasının 2300mAh (S4 2600mAh) olması, bataryasının çıkarılamaması, SD kart girişinin olmayaşı, Boyut olarak S4 ile aynı boyutlara sahip olmasına karşın S4 ün 5" olması HTC nin 4.7" olması, S4 ün raminin DDR 3 olması HTC nin DDR2, Samsungun güncelleme hizmetinin HTC den çok çok daha iyi olması gibi durumlar nedeni ile S4 de karar kıldım.

Bir akıllı telefonda batarya çok önemlidir bence HTC nin tek parça kasa politikası bir çok kullanıcıyı HTC almaktan alıkoyan en büyük sorunlar başında yer alıyor. Metalik gövdesi iyi hoş ama sen kalk nerdeyse PC lerdeki gibi bir işlemci kullan 2300mAh batarya koy ve batarya çıkarılamasın... Çok saçma bir durum.

Bir de şu var, kasa boyutu S4 ile ucu ucuna aynı ve S4 den daha ağır ama ekran 4.7" bu da ayrı bir saçmalık. S4 ün aynı boyutlardaki daha hafif bir kasada 5" full hd gibi çok canlı ve güzel bir ekranı var. Sorun Ekranın küçük olması değil, asıl sorun bu büyüklükteki bir gövdeye daha büyük bir ekran sığdırılabilirken HTC nin daha küçük bir ekran kullanmış olması... Madem daha küçük bir ekran olacaktı o zaman en azından telefonun gözvdesi de biraz daha küçük kibar ve hafif olabilirdi o zaman bu konuda şikayet edemezdik.

HTC nin bana göre tek bir artısı var o da dış görünümünün biraz daha güzel olması... Bunun dışındaki bütün özelliklerde Samsung daha önde. Hiç birşey önemli değil Dış görünüm önemli dersen o zaman HTC One alabilirsin. Bu arada Samsungun dış görünümü da o kadar kötü değil. Video ve resimlerde farklı görünüyor ama gerçekte eline alıp baktığında cidden çok şık bir görünümü var. Daha önce S3 kullanıyordum ama S4 ü gördükten sonra tasarıma resmen aşık oldum.

Geri