• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Makinem

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bende bi karar değiştirip iphone almayı düşünüyorum ama vatan harici nereden almamı tavsiye edersiniz? :/

Vatanın yaptığı indirim şu şekilde :

Misal telefonun asıl değeri 2000 TL piyasada. Vatan diyorki bu telefonun değeri 2200 TL, %20 veya %25 indirim yaptık diyorlar 1999 - 1950 TL diyorlar :)) Oysaki telefonun piyasa değeri zaten o civarda. Vatan fiyatları yüksek gösterip indirim yapmış havalarına giriyor herkeste buna kanıyor :D

Bu arada ben de dün aldım S4 1600 TL, vatan üstünü başını parçalaya dursun ve çocukları kandırsın :D
Hayırlı Olsun :)

Kasımda Note 3 çıkıcak bekleyeydiniz az :D Ben onu bekliyorum şahsen hh ;D

Kasımda Note 3 çıkıcak bekleyeydiniz az :D Ben onu bekliyorum şahsen hh ;D

Note 3 çok büyük bana hitap etmiyor. Note 3 alacağıma tablet alırım daha iyi. S3 ve S4 boyut olarak tam sınırda, az daha büyük olsalar alınmaz bence.

Beyler telefonu turkcellden aldık avea hat taksam çalışırmı?Ümit abi bilgin varmı

Note 3 çok büyük bana hitap etmiyor. Note 3 alacağıma tablet alırım daha iyi. S3 ve S4 boyut olarak tam sınırda, az daha büyük olsalar alınmaz bence.
Çok doğru abi bu arada hayırlı olsun güle güle kullan, darty de s4 1400 tl demekki ucuzmuş :D

Vatanın yaptığı indirim şu şekilde :

Misal telefonun asıl değeri 2000 TL piyasada. Vatan diyorki bu telefonun değeri 2200 TL, %20 veya %25 indirim yaptık diyorlar 1999 - 1950 TL diyorlar :)) Oysaki telefonun piyasa değeri zaten o civarda. Vatan fiyatları yüksek gösterip indirim yapmış havalarına giriyor herkeste buna kanıyor :D

Bu arada ben de dün aldım S4 1600 TL, vatan üstünü başını parçalaya dursun ve çocukları kandırsın :D

Abi aldığın S4'ün sitesini verir misin ? Malum karne yaklaşıyor yeni telefon aldıralım babaya. :D

Abi aldığın S4'ün sitesini verir misin ? Malum karne yaklaşıyor yeni telefon aldıralım babaya. :D

Samsung Galaxy S4 i9500 16GB White Frost Cep Telefonu Fiyatı ve Özellikleri - En ucuz Fiyat!

Burdan aldım, + 46 TL fazladan verip kasko yapıyorlar... Düşürüp kırarsan, veya su ile temas ederse ya da telefon çalınırsa falan hepsini karşılıyorlar... Bu telefona şart bence en önemli sorun telefonun düşüp kırılma olasılığı konuyu açan arkadaşta olduğu gibi :(

Geçmiş olsun...

-------

Edit : Arkadaş telefonu düşürmemiş :) Bir çeşit ekran koruyucu uygulaması ekranı kırık gösteriyor :D

Samsung Galaxy S4 i9500 16GB White Frost Cep Telefonu Fiyatı ve Özellikleri - En ucuz Fiyat!

Burdan aldım, + 46 TL fazladan verip kasko yapıyorlar... Düşürüp kırarsan, veya su ile temas ederse ya da telefon çalınırsa falan hepsini karşılıyorlar... Bu telefona şart bence en önemli sorun telefonun düşüp kırılma olasılığı konuyu açan arkadaşta olduğu gibi :(

Geçmiş olsun...

-------

Edit : Arkadaş telefonu düşürmemiş :) Bir çeşit ekran koryucu uygulaması ekranı kırık gösteriyor :D
abi bence kırıl değiş telefona dikkatli bakınca eğer telefon yere düsüp kırılmıs olsaydı yanlarda da çizik vb şeyler olurdu bence uygulama ile yapmıs kırık görüntüsünü yanılıyorda olabilirim.

Geçmiş olsun...

-------

Edit : Arkadaş telefonu düşürmemiş :) Bir çeşit ekran koryucu uygulaması ekranı kırık gösteriyor :D

Abi , bu telefon yanlışlıkla elimizden falan düşerse ne olacak ? :D Koruyucu kap vs. var mı yanında veriyorlar mı yoksa ayrıyeten flip vs. alıyor muyuz ?

Evet sonradan farkettim onu. sadece ekran arkaplanında kırık izleri var, mesela samsung logosunun oralarda yani uygulamaların ya da duvar kağıtlarının görüntülenmediği alanlarda kırık çatlak yok, oysaki ekran bir bütün eğer kırılmış olsaydı o alanlardada kırıklar olması lazımdı :)

Abi , bu telefon yanlışlıkla elimizden falan düşerse ne olacak ? :D Koruyucu kap vs. var mı yanında veriyorlar mı yoksa ayrıyeten flip vs. alıyor muyuz ?

Yanında bişey vermiyorlar. Düşürürsen ve kaskosu yoksa +500 lira verip yeni ekran taktırmalısın. Garanti karşılamıyor kırıkları.

Yanında bişey vermiyorlar. Düşürürsen ve kaskosu yoksa +500 lira verip yeni ekran taktırmalısın. Garanti karşılamıyor kırıkları.
Hmm.Peki abi telefondan memnun musun ? Almışken güzel birşeyler almak istiyorum. :D Bu ses ile komut verme falan varmış.Fake diyorlardı ona var mı cidden ?

Geri