• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Makinem

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayırlı olsun Batu artık 30-40 çar açıp sw yi ele geçirebilirsin :ko:ko:ko

Bench test at bakalım :D

SSD almadığım için bir tek hdd düşük :(
pknyu.png

Son düzenleme:

nasıl yapcaz onu :D:D

bf3 packlarını indireyim dedim 20gb diyor :D:D

şimdi ilk olarak prime95 le sıcaklık testi ve mavi ekran testine sok her şeye %100 yüklenir minumum 6 saat dursun :D Aman bi yandan da cpu id-hw monitör ilede sıcaklıklara bak 100 falan olursa alırsın laptopu eline :D Sonra sıcaklıktan geçtimi msi kombustor 3d mark bu gibi testlere sokup aldığı puana bakıcaksın eğerki karşılaştırmalarda aynı işlemciden seninki daha düşükse anormal derecede garantiye yolla yenisini verirler :D

-----------------------------

Masaüstü grafik performansına bakmayın orda ekran kartı devrede değil laptoplarda ondan dolayı düşük çıkıyor (onboard ekran kartı kullanıyor)

Artistlik yapmayın sizin yüksek bizim düşük diye :D

Bencede pahalı ben demiştim arkadaşa zaten 1 kasa+1 laptop alınır diyede dinlemedi hayırlısı olsun :D

Geri