• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Makinem

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi 3.100 aşırı pahalı ben vatanda 3200e laptop gördüyüdm 32gb ram sadece ramiyle döver çok ilginç bu sisteme o para harbi ilginç

vatan para tuzağı. %25 indirim yapıyoruz diyorlar o bile yalan. 3000 TL'lik malın fiyatını artırıyolar ve %25 indirim diyorlar indirimle 3000 TL oluyor, e zaten o malın fiyatı 3000 TL :) Daha ucuz ve hesaplı yerler de var unutmayın bunu.

vatan para tuzağı. %25 indirim yapıyoruz diyorlar o bile yalan. 3000 TL'lik malın fiyatını artırıyolar ve %25 indirim diyorlar indirimle 3000 TL oluyor, e zaten o malın fiyatı 3000 TL :) Daha ucuz ve hesaplı yerler de var unutmayın bunu.

o daha ucuz yerleri söylersen özelden çok iyi olur sistem toplıcam çünkü izmirdeyim elden gidip alıcağım bi yer lazım para arttırırsam çok iyi olur ssd almayı planlıyorum.

bf3 de neymiş bugün rami 3gb yaptım sabaha kadar lol oynuyorum :D

abi 3.100 aşırı pahalı ben vatanda 3200e laptop gördüyüdm 32gb ram sadece ramiyle döver çok ilginç bu sisteme o para harbi ilginç

4.nesil ve gtx765m olması o fiyatı yapıyor msi klavye - ses sistemi ve diğer özellikleri için gayet uygun geldi bana :D ve şu an fazlasıyla memnunum :D:D

Geri