• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Siz hala private serverda emek diyin.2 gün sonra aynı hesap olacak malesef

Siz hala private serverda emek diyin.2 gün sonra aynı hesap olacak malesef
Kusura bakma ama nova düşürmesi ve sonra ona 10-11 basması senin burda bunları yazman kadar kolay olmuyor.
Senin bir gün serverin olursa (!) öyle yaparsın ki buu kafayla server sana biraz zor :)

Kusura bakma ama nova düşürmesi ve sonra ona 10-11 basması senin burda bunları yazman kadar kolay olmuyor.
Senin bir gün serverin olursa (!) öyle yaparsın ki buu kafayla server sana biraz zor :)

Çok nova düşürüp çok + bastım.Sonuçta bu oyun exit'a basınca bitmesi gerek.

Edit.. Amaterasu tarafından Editlendi!

Eğer bir daha böyle bir mesaj yazarsanız sınırsız banlanırsınız.

Moderatörün son düzenlenenleri:
istediğim tarzda bir server bende başlıyorum hemen ortamı iyi bir guild varsa pm atın(coluk cocukdan oluşmayan) nickim Mystic
dipnot:alchemy rate 1x veya 1.5 olursa dahada cekişmeli bir oyun olur.

başlangıç ta 3 yada 7 günlük pet verme şanşınız varmı acaba ?

işte bukadarsınız dusuncelırmı yazdım dırek edit benım dememle herke zoyunu bırakmaz merak etmeyın zaten kendı dusuncelerımde ıste bukadarsınız sımdı sıtedende atın dusuncelerımı yazdım dıye devam bu kafayla...

iyi ortamı olan bir guild arıyorum(coluk cocukdan oluşmayan) nickim Mystic
dipnot: alchemy rate 1x veyahut1.5x olursa daha cekişmeli bir oyun olur :)

Gördüğüm eksikleri kendimce yazayım ..

- Drop gerçekten ölü , neredeyse isrodan az bir drop oranı var .. ( Sizide anlıyorum piyasa adına yapıyorsunuz ama bu kadarı fazla bence )
- Başlangıçta verilmeyen petin eksikliği baya hissediliyor .

Son düzenleme:
karaca swde Uniqueler çok geç çıkıyor 5saat oldu unique çıkmıyor 1-2saatte bir çıksa iyi olur,ayrıca expleri çok düşürmüşsün herkes şikayetçi oyundan from ptye yazıyorlar bune biçim exp felan diye item dropda biraz az gibi iyi ayarlama yaparsanız iyi olur

İsrodaki charım bile daha çok gold kastı :D birde şu uniqueleri 30dk da bir felan yapsanız 10 numara olacak server başlangıç itemleride arttırılabilir.. Çekicilik yönünden..

gold rate ve drop rate aşırı düşük cidden 110 olcaz üstümüzde 5m para var ayrıca hiç item düşmedi daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri