• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
i5773786_adsiz-png

İnfinity ve Hymera 4 saat içersinde eşitlendiler.Hedefimiz geceye kadar 150 +.

Gold rateler cidden baya düşük olmuş onu oyunda sizi rahatsız etmeden halledeceğiz iyi oyunlar.

şahsen 104 olduk daha setimi silahimi shieldimi nası bulucam edicem bilmiyom hiç düşmüyo 110 olucaz para yok vigor alamıyorum :S

Öneri

Şu düşen tabletler sadece stone ye döndürülebilir mi ?

Şuanki sorunlar item düşmemesi + grap pet+gold rate'dede vur dedik öldürdünüz :)

Son düzenleme:
Şu anda 179 üyemiz bu konuya göz atıyor. (55 kayıtlı üye ve 124 misafir.) Göz atanların dili yok :D

Full client inmiyor. Bağlanti kesildi diyor. Yada inincede tam inmiyor. Modeme reset attım olmadı. Yardım ederseniz iyi olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri