• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Serverimiz Hymera Hazır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok çok başarılı bir server olmuş.. Maxigame'in zaten hazır kitlesi de olduğu için player sıkıntısı olacağını sanmıyorum. Blackpearl eski günlerine dönecek sanırım.. Coder'ın başarılı olduğunu zaten bilmeyen yok :pro Başarılar..

Başlangıç leveli değişmeyecek, lütfen ısrar etmeyin.

Linklerde şifre yok sadece limit koyduk 1 den fazla indirilme yapılmasın diye. Şifre istiyorsa modeme reset atıp tekrar deneyin.

Ben üyelik alıp giriş yapıp indirmeyi denedim oldu arkadaşlar öyle deneyin

Hihi ilk indiren benim :D ama %100 en geç başlayanda ben olucam çünkü yarın 5,30 da mezuniyet var ilk oyunculara başarılar :D

İndirirken 20~30 Mb iniyor ve indirme tamamlandı diyor.. Neden ?

Başlangıç leveli değişmeyecek, lütfen ısrar etmeyin.

Linklerde şifre yok sadece limit koyduk 1 den fazla indirilme yapılmasın diye. Şifre istiyorsa modeme reset atıp tekrar deneyin.
800 kb ile indirirken 5 dk geçiyor pat kesiliyo tam inmiş gibi :S bi bakıyorum 100 mb inmiş kalmış öyle.. 2. oldu bu :S

hayırlı olsun, umarım eternity gibi olmaz... ve emekleriniz karşılığını bu serverda alırsınız
hp/mp 1 gold yazmışsınız, npcdeki 9dg itemleride 1gold yapın ve gold rateye hiç dokunmayın. aynen isrodaki gibi olsun. piyasa yine uçmasın...

Ümit abi öncelikle bu yeni server için çok teşekkür ederim günlerdir yeni private server arıyordum , buluyorum 2 gün e kapanıyor.Black pearl gibi kalitelisi yok. En fazla +7 basılsın alchemy rate x1 olsun başlangıç ta 1-2gün toplayıcı hayvan verilsin gibi isteklerim var ama bu kadarıda fazla olur diye belirtmiyorum bile :) Hemen indirmeye başladım açılır açılmaz wizard ımı açıp başlamayı düşünüyorum umarım ki infinity nin ilk günleri gibi keyifli ve dolu bir server olur. İstediğim gibi olursa pearl almayı da düşünüyorum malum önümüzde 100 günlük bir tatil var değerlendirmek gerek herşey gönlümüzce olsun yeni serverimiz hayırlı olsun :))

110 cap vardı zaten 100 cap olsaydı iyi olurdu başlayacaktım ama vazgeçtim neyse yinede emek yapılmış açılmış oynayacaklara hayırlı oyunlar dilerim

arkadaşlar kesilme oldu bendede 1-2 kere şifre falan istedi iptal edin modem resleyin deneyin tekrar.

inme sorununa bi el atın alternatif bi yerlerden upload olursa herkez aynı anda başlayabilir bide acılış saati akşam ollursa cok güzel ollur bazılarımız calışıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri